Fermer
art_track
5
Novosti
chevron_right
15
Order of play / Results
chevron_right
5
Men Rankings
chevron_right
11
Women Rankings
chevron_right
6
Tournaments
chevron_right
6
Videos
chevron_right
10
Slike
gamepad
11
Prediction Game
chevron_right
15
My info
chevron_right
8
Matches to bet
chevron_right
7
My prediction
chevron_right
5
Rankings
chevron_right
13
Rules
forum
15
Forum & discussions
account_circle
Log In
Register
menu
person
Prediction game
5
Forum
Prijavite se
Register
Order of play / Results
Order of play
nedjelja 28 travnja
Results
nedjelja 28 travnja
subota 27 travnja
petak 26 travnja
četvrtak 25 travnja
Tournaments
Upcoming tournaments
Madrid
Cagliari
Aix en Provence
Madrid
Lleida
Saint-Malo
Search a tournament
Tournaments
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
From 26 svibnja do 9 lipnja
Wimbledon 2024
From 1 do 14 srpnja
Challengers 2024
Playing tournaments
Savannah
Shenzhen
Roma
Ostrava
Conception
Angers
Santa Margherita Di Pula 5
Nottingham
Mosquera
Oeiras
Tokyo
Charlottesville
Wuning
Lopota
Santa Margherita Di Pula 5
Mosquera
Hammamet 6
Nottingham
Upcoming tournaments
Guangzhou
Porto Alegre
Anapoima
Sabadell
Xalapa
Santa Margherita Di Pula 6
Nottingham 2
Bonita Springs
Gifu
Wiesbaden
Lopota 2
Boca Raton 2
Santa Margherita Di Pula 6
Anapoima
Hammamet 7
Yecla
Nottingham 2
Rankings
Muskarci (ATP)
Official
Live
Staza
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Staza
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Videos
Categories
Funny
Interviews
Matches
News
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Memories - Kada je Federer osvojio jedini naslov na plavoj zemlji u povijesti tenisa. Evo najvažnijih trenutaka njegovog finala u Madridu 2012. protiv Berdycha.
Istaknuti trenuci Ruuda protiv Tsitsipasa u finalu na zemljanom terenu Barcelone
Ruud šokira Đokovića najvećom pobjedom u karijeri na ATP turneji! Pregled drugog polufinala u Monte Carlu.
Osobitosti iz meča Struff vs Fritz u finalu na zemljanom terenu u Münchenu
Last video
12:17
Submit a video
Players
Men
Full list
By country: Francuska
Women
Full list
By country: Francuska
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Cui d. Majchrzak
6/2, 6/3
826 rank difference
Popularnost
Rafael Nadal
47,889 Fans
Novak Djokovic
43,718 Fans
Roger Federer
41,176 Fans
Alexander Zverev
25,053 Fans
Carlos Alcaraz
22,081 Fans
Full ranking
Popularnost
Simona Halep
11,309 Fans
Serena Williams
10,191 Fans
Iga Swiatek
10,129 Fans
Garbiñe Muguruza
8,431 Fans
Angelique Kerber
8,350 Fans
Full ranking
1
7
30
Rublev A
0
6
30
Davidovich Fokina A
4
30
Pavlyuchenkova A
5
30
Kasatkina D
3
6
30
Fett J
0
0
15
Udvardy P
6
6
3
Jubb P
3
2
6
Broom C
2
6
00
Trotter J
2
7
00
Echargui M
Today
T.Seyboth Wi
at 16:00
C.Alcaraz
Today
R.Montgomery
at 20:00
A.Sabalenka
Today
D.Shapovalov
at 21:40
A.Zverev
2018
2018
2017
2016
2015
2014
2013
Tachkent 2018
ATP CH 70 - From 8 do 13 listopada
17:22:03
13°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Ždrijeb
info_outline
Info
comment
Analyses
Info
Official name
Tashkent Challenger
Grad
Tashkent, Uzbekistan
Mjesto
Olympic Tennis School
Kategorija
ATP CH 70
Površina
Tvrda podloga (Vanjski)
Datum
From 8 do 13 listopada 2018 (6 Dana)
Nagradni fond
75,000 $
Website
www.tennis.uz/
Lista nagrada
2018
Auger-Aliassime F
d.
Majchrzak K
63 62
2017
Garcia-Lopez G
d.
Majchrzak K
61 76
1
2016
Kravchuk K
d.
Istomin D
75 64
2015
Istomin D
d.
Lacko L
63 64
2014
Lacko L
d.
Stakhovsky S
62 63
2013
Sela D
d.
Gabashvili T
61 62
Nagradni fond
Pobjednik
80 Points
10,800 $
Konačni
48 Points
6,360 $
Polufinale
29 Points
3,765 $
Četvrtfinale
15 Points
2,190 $
2. kolo
7 Points
1,290 $
1. krug
0 Points
780 $
Deli
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds
1
Basic M
Četvrtfinale
2
Istomin D
Četvrtfinale
3
Lopez Perez E
1. krug
4
Rosol L
1. krug
5
Vatutin A
2. kolo
6
Majchrzak K
Konačni
7
Brands D
2. kolo
8
Safwat M
2. kolo
502
missing translations
Please help us to translate TennisTemple