Fermer
art_track
15
Novosti
chevron_right
13
Order of play / Results
chevron_right
13
Men Rankings
chevron_right
12
Women Rankings
chevron_right
10
Tournaments
chevron_right
10
Videos
chevron_right
6
Slike
gamepad
5
Prediction Game
chevron_right
15
My info
chevron_right
6
Matches to bet
chevron_right
11
My prediction
chevron_right
9
Rankings
chevron_right
11
Rules
forum
10
Forum & discussions
account_circle
Log In
Register
menu
person
Prediction game
5
Forum
Prijavite se
Register
Order of play / Results
Order of play
subota 27 travnja
nedjelja 28 travnja (begin at 04:00)
Results
subota 27 travnja
petak 26 travnja
četvrtak 25 travnja
srijeda 24 travnja
Tournaments
Upcoming tournaments
Madrid
Cagliari
Aix en Provence
Madrid
Lleida
Saint-Malo
Search a tournament
Tournaments
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
From 26 svibnja do 9 lipnja
Wimbledon 2024
From 1 do 14 srpnja
Challengers 2024
Playing tournaments
Savannah
Shenzhen
Roma
Ostrava
Conception
Angers
Santa Margherita Di Pula 5
Nottingham
Mosquera
Oeiras
Tokyo
Charlottesville
Wuning
Lopota
Santa Margherita Di Pula 5
Mosquera
Hammamet 6
Nottingham
Upcoming tournaments
Guangzhou
Porto Alegre
Anapoima
Sabadell
Xalapa
Santa Margherita Di Pula 6
Nottingham 2
Bonita Springs
Gifu
Wiesbaden
Lopota 2
Boca Raton 2
Santa Margherita Di Pula 6
Anapoima
Hammamet 7
Yecla
Nottingham 2
Rankings
Muskarci (ATP)
Official
Live
Staza
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Staza
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Videos
Categories
Funny
Interviews
Matches
News
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Memories - Kada je Federer osvojio jedini naslov na plavoj zemlji u povijesti tenisa. Evo najvažnijih trenutaka njegovog finala u Madridu 2012. protiv Berdycha.
Istaknuti trenuci Ruuda protiv Tsitsipasa u finalu na zemljanom terenu Barcelone
Ruud šokira Đokovića najvećom pobjedom u karijeri na ATP turneji! Pregled drugog polufinala u Monte Carlu.
Tradicija prvaka skakanja u bazen u Barceloni
Last video
03:16
Submit a video
Players
Men
Full list
By country: Francuska
Women
Full list
By country: Francuska
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Tararudee d. Gasanova
7/5, 0/6, 6/4
422 rank difference
Popularnost
Rafael Nadal
47,792 Fans
Novak Djokovic
43,694 Fans
Roger Federer
41,172 Fans
Alexander Zverev
25,038 Fans
Carlos Alcaraz
22,051 Fans
Full ranking
Popularnost
Simona Halep
11,309 Fans
Serena Williams
10,191 Fans
Iga Swiatek
10,121 Fans
Garbiñe Muguruza
8,431 Fans
Angelique Kerber
8,350 Fans
Full ranking
1
40
Dimitrov G
0
30
Mensik J
1
00
Bublik A
4
00
Carballes Baena R
3
6
5
40
Kotov P
1
4
7
40
Thompson J
6
6
Keys M
3
2
Samsonova L
3
6
00
Bueno G
3
4
00
Pereira J
ned 28
T.Seyboth Wi
at 16:00
C.Alcaraz
ned 28
R.Montgomery
at 20:00
A.Sabalenka
ned 28
D.Shapovalov
at 21:40
A.Zverev
2013
2018
2017
2016
2015
2014
2013
Tachkent 2013
ATP CH 125 - From 7 do 13 listopada
21:43:57
13°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Ždrijeb
info_outline
Info
comment
Analyses
Info
Official name
Tashkent Challenger
Grad
Tashkent, Uzbekistan
Mjesto
Olympic Tennis School
Kategorija
ATP CH 125
Površina
Tvrda podloga (Vanjski)
Datum
From 7 do 13 listopada 2013 (7 Dana)
Nagradni fond
125,000 $
Website
www.tennis.uz/
Lista nagrada
2018
Auger-Aliassime F
d.
Majchrzak K
63 62
2017
Garcia-Lopez G
d.
Majchrzak K
61 76
1
2016
Kravchuk K
d.
Istomin D
75 64
2015
Istomin D
d.
Lacko L
63 64
2014
Lacko L
d.
Stakhovsky S
62 63
2013
Sela D
d.
Gabashvili T
61 62
Nagradni fond
Pobjednik
125 Points
18,000 $
Konačni
75 Points
10,600 $
Polufinale
45 Points
6,275 $
Četvrtfinale
25 Points
3,650 $
2. kolo
10 Points
2,150 $
1. krug
0 Points
1,300 $
Deli
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds
1
Lacko L
Polufinale
2
Donskoy E
Četvrtfinale
3
Sela D
4
Stakhovsky S
2. kolo
5
Robert S
2. kolo
6
Gabashvili T
Konačni
7
Nedovyesov A
Četvrtfinale
8
Chiudinelli M
2. kolo
502
missing translations
Please help us to translate TennisTemple