Fermer
art_track
9
Novosti
chevron_right
13
Order of play / Results
chevron_right
7
Men Rankings
chevron_right
10
Women Rankings
chevron_right
6
Tournaments
chevron_right
12
Videos
chevron_right
10
Slike
gamepad
9
Prediction Game
chevron_right
6
My info
chevron_right
15
Matches to bet
chevron_right
14
My prediction
chevron_right
7
Rankings
chevron_right
14
Rules
forum
14
Forum & discussions
account_circle
Log In
Register
menu
person
Prediction game
5
Forum
Prijavite se
Register
Order of play / Results
Order of play
četvrtak 28 ožujka
petak 29 ožujka (begin at 04:00)
Results
četvrtak 28 ožujka
srijeda 27 ožujka
utorak 26 ožujka
ponedjeljak 25 ožujka
Tournaments
Playing tournaments
Miami
Miami
San Luis Potosi
Antalya
Upcoming tournaments
Houston
Marrakech
Estoril
Charleston
Bogota
La Bisbal d'Emporda
Search a tournament
Tournaments
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2023
Coupe Davis 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
From 26 svibnja do 9 lipnja
Wimbledon 2024
From 1 do 14 srpnja
Challengers 2024
Playing tournaments
Naples
Gérone
San Luis Potosi
Sao Leopoldo
Tarragona
Trnava
Saint Dizier
Santa Margherita Di Pula
Croissy-Beaubourg
São Paulo
Murska Sobota
Kofu
Santa Margherita Di Pula
Terrassa
Upcoming tournaments
Mexico City
Florianopolis
Barletta
Barcelone
Sharm El Sheikh
Reus
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 5
Split
Kashiwa
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 3
Bujumbura
Jackson
Rankings
Muskarci (ATP)
Official
Live
Staza
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Staza
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Videos
Categories
Funny
Interviews
Matches
News
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Sabalenka je ostala snažna pod tim posebnim okolnostima kako bi pobijedila Badosu u drugom kolu Miamija.
Highlights iz Alcaraz vs Monfils, meča proizvođača spektakularnih poteza, u 3. kolu u Miamiju
Iga Swiatek vs. Ekaterina Alexandrova | 2024 Miami Osmina finala | Sažeci
Istaknuti trenuci iz sjajne pobjede Garcije nad Gauff u 4. rundi Miamija
Rublev iznenađen od Machaca u formi u Miamiju!
Last video
12:04
Submit a video
Players
Men
Full list
By country: Francuska
Women
Full list
By country: Francuska
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Gea d. Fognini
4/6, 6/2, 6/4
1358 rank difference
Popularnost
Rafael Nadal
47,017 Fans
Novak Djokovic
43,164 Fans
Roger Federer
41,155 Fans
Alexander Zverev
24,629 Fans
Carlos Alcaraz
21,582 Fans
Full ranking
Popularnost
Simona Halep
11,294 Fans
Serena Williams
10,184 Fans
Iga Swiatek
9,959 Fans
Garbiñe Muguruza
8,423 Fans
Angelique Kerber
8,306 Fans
Full ranking
2
00
Rybakina E
3
00
Azarenka V
5
1
30
Stakusic M
5
6
40
Podoroska N
4
1
15
Bondar A
5
6
00
Jones F
2
3
7
00
Elias G
4
6
5
00
Sanchez Izquierdo N
3
5
30
Dellien M
5
7
30
Soto M
1
4
00
Sakamoto P
1
6
00
Luz O
pet 29
C.Alcaraz
at 00:00
G.Dimitrov
pet 29
E.Alexandrov
at 01:30
D.Collins
2022
2023
2022
2021
Salzburg 2022
ATP CH 125 - From 4 do 10 srpnja
20:34:14
19°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Ždrijeb
info_outline
Info
comment
Analyses
view_headline
Qualifications
From nedjelja 3 srpnja
1
MISOLIC
, Filip
ORLOV
, Vladyslav
Alt
CORNEA
, Victor Vlad
7
JIANU
, Filip Cristian
2
DIAZ ACOST
, Facundo
WC
EMESZ
, Benedikt
Alt
LEMSTRA
, Kai
11
KRAVCHENKO
, Georgii
3
SACHKO
, Vitaliy
MRIDHA
, Jonathan
WC
ROHRER
, Niklas
8
COPIL
, Marius
4
MIEDLER
, Lucas
Alt
MERINO
, Alexander
WC
ZIMMERMANN
, Daniel
10
SETKIC
, Aldin
5
MARTIN TIF
, Pol
Alt
OBERLEITNE
, Neil
Alt
GOLDSTEINE
, Peter
9
GAKHOV
, Ivan
6
KIRKIN
, Ergi
Alt
BOBROV
, Bogdan
WC
KOPP
, Sandro
12
NEUCHRIST
, Maximilian
MISOLIC
76
2
64
CORNEA
75 76
6
DIAZ ACOST
61 76
4
KRAVCHENKO
63 63
SACHKO
75 75
COPIL
63 61
MIEDLER
60 61
SETKIC
60 67
6
62
MARTIN TIF
62 62
GAKHOV
64 61
KIRKIN
61 61
NEUCHRIST
16 63 61
MISOLIC
63 ab
DIAZ ACOST
75 63
SACHKO
64 64
MIEDLER
63 62
GAKHOV
76
3
61
NEUCHRIST
64 64
Nagradni fond
Qualified
5 Points
P 2. kolo
2 Points
660 €
P 1. krug
0 Points
330 €
Deli
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Qualifications
1
Misolic F
2
Diaz Acosta F
3
Sachko V
4
Miedler L
5
Martin Tiffon P
P 2. kolo
6
Kirkin E
P 2. kolo
7
Jianu F
P 1. krug
8
Copil M
P 2. kolo
Top 5
+ all
1
Romain12
24
pts
2
Dimitri Dondi
20
pts
3
jarkko
14
pts
4
danielaaichholzer42
14
pts
5
ThAcRaL
14
pts
Participer
502
missing translations
Please help us to translate TennisTemple