Fermer
art_track
10
Novosti
chevron_right
11
Order of play / Results
chevron_right
11
Men Rankings
chevron_right
6
Women Rankings
chevron_right
15
Tournaments
chevron_right
11
Videos
chevron_right
8
Slike
gamepad
9
Prediction Game
chevron_right
10
My info
chevron_right
11
Matches to bet
chevron_right
7
My prediction
chevron_right
11
Rankings
chevron_right
10
Rules
forum
8
Forum & discussions
account_circle
Log In
Register
menu
person
Prediction game
4
Forum
Prijavite se
Register
Order of play / Results
Order of play
četvrtak 28 ožujka
petak 29 ožujka (begin at 04:00)
Results
četvrtak 28 ožujka
srijeda 27 ožujka
utorak 26 ožujka
ponedjeljak 25 ožujka
Tournaments
Playing tournaments
Miami
Miami
San Luis Potosi
Antalya
Upcoming tournaments
Houston
Marrakech
Estoril
Charleston
Bogota
La Bisbal d'Emporda
Search a tournament
Tournaments
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2023
Coupe Davis 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
From 26 svibnja do 9 lipnja
Wimbledon 2024
From 1 do 14 srpnja
Challengers 2024
Playing tournaments
Naples
Gérone
San Luis Potosi
Sao Leopoldo
Tarragona
Trnava
Saint Dizier
Santa Margherita Di Pula
Croissy-Beaubourg
São Paulo
Murska Sobota
Kofu
Santa Margherita Di Pula
Terrassa
Upcoming tournaments
Mexico City
Florianopolis
Barletta
Barcelone
Sharm El Sheikh
Reus
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 5
Split
Kashiwa
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 3
Bujumbura
Jackson
Rankings
Muskarci (ATP)
Official
Live
Staza
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Staza
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Videos
Categories
Funny
Interviews
Matches
News
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Sabalenka je ostala snažna pod tim posebnim okolnostima kako bi pobijedila Badosu u drugom kolu Miamija.
Highlights iz Alcaraz vs Monfils, meča proizvođača spektakularnih poteza, u 3. kolu u Miamiju
Iga Swiatek vs. Ekaterina Alexandrova | 2024 Miami Osmina finala | Sažeci
Istaknuti trenuci iz sjajne pobjede Garcije nad Gauff u 4. rundi Miamija
Rublev iznenađen od Machaca u formi u Miamiju!
Last video
12:04
Submit a video
Players
Men
Full list
By country: Francuska
Women
Full list
By country: Francuska
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Buse d. Casanova
6/1, 6/0
579 rank difference
Popularnost
Rafael Nadal
47,016 Fans
Novak Djokovic
43,159 Fans
Roger Federer
41,154 Fans
Alexander Zverev
24,614 Fans
Carlos Alcaraz
21,551 Fans
Full ranking
Popularnost
Simona Halep
11,294 Fans
Serena Williams
10,184 Fans
Iga Swiatek
9,959 Fans
Garbiñe Muguruza
8,423 Fans
Angelique Kerber
8,306 Fans
Full ranking
0
6
4
40
Maestrelli F
1
3
6
30
Herbert P
2
3
15
Martineau M
2
6
15
Agamenone F
1
A
Moro Canas A
1
40
Sousa J
3
00
Barthel M
2
00
Naef C
6
2
6
Iatcenko P
7
6
3
Hruncakova V
4
00
Schmidt L
6
00
Radwanska U
5
6
40
Ionel N
3
3
A
Sels J
2
15
Hardt N
3
00
De Krom M
0
15
Møller E
2
40
Pennaforti G
3
6
5
15
Damas M
1
0
7
00
Wenger D
Today
A.Zverev
at 18:00
F.Marozsan
pet 29
C.Alcaraz
at 00:00
G.Dimitrov
2018
2024
2023
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
Linz 2018
WTA International - From 8 do 14 listopada
14:47:43
4°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Ždrijeb
info_outline
Info
comment
Analyses
view_headline
Qualifications
From nedjelja 7 listopada
1
SCHMIEDLOV
, Anna Karolina
KORPATSCH
, Tamara
KALINSKAYA
, Anna
10
VIKHLYANTS
, Natalia
2
BARTHEL
, Mona
ALEXANDROV
, Ekaterina
WC
OSTERREICH
, Mavie
11
MINELLA
, Mandy
3
WITTHOEFT
, Carina
GRAMMATIKO
, Valentini
WC
KLAFFNER
, Melanie
12
DIATCHENKO
, Vitalia
4
GOLUBIC
, Viktorija
GARCIA PER
, Georgina
WC
RAMSKOGLER
, Nadja
9
FERRO
, Fiona
5
DANILOVIC
, Olga
SMITKOVA
, Tereza
TEICHMANN
, Jil
8
RUS
, Arantxa
6
BLINKOVA
, Anna
LOTTNER
, Antonia
BARA
, Irina
7
PLISKOVA
, Kristyna
SCHMIEDLOV
63 36 60
VIKHLYANTS
61 62
ALEXANDROV
62 61
MINELLA
63 61
GRAMMATIKO
67
2
62 63
DIATCHENKO
61 76
4
GOLUBIC
76
4
67
3
76
4
FERRO
61 61
SMITKOVA
63 16 61
TEICHMANN
67
8
76
6
64
BLINKOVA
64 36 64
PLISKOVA
64 63
SCHMIEDLOV
61 62
ALEXANDROV
61 60
GRAMMATIKO
62 75
FERRO
64 36 63
TEICHMANN
64 16 63
BLINKOVA
61 62
Nagradni fond
Qualified
18 Points
P 2. kolo
12 Points
823 $
P 1. krug
1 Points
484 $
Deli
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Qualifications
1
Schmiedlova A
2
Barthel M
P 1. krug
3
Witthoeft C
P 1. krug
4
Golubic V
P 2. kolo
5
Danilovic O
P 1. krug
6
Blinkova A
7
Pliskova K
P 2. kolo
8
Rus A
P 1. krug
Top 5
+ all
1
~Ety~
32
pts
2
Insomnia35
30
pts
3
konnors
29
pts
4
leil44
29
pts
5
Eyon
28
pts
Participer
502
missing translations
Please help us to translate TennisTemple