Fermer
art_track
7
Novosti
chevron_right
6
Order of play / Results
chevron_right
12
Men Rankings
chevron_right
14
Women Rankings
chevron_right
14
Tournaments
chevron_right
12
Videos
chevron_right
10
Slike
gamepad
5
Prediction Game
chevron_right
13
My info
chevron_right
7
Matches to bet
chevron_right
11
My prediction
chevron_right
15
Rankings
chevron_right
12
Rules
forum
6
Forum & discussions
account_circle
Log In
Register
menu
person
Prediction game
4
Forum
Prijavite se
Register
Order of play / Results
Order of play
četvrtak 28 ožujka
petak 29 ožujka (begin at 04:00)
Results
četvrtak 28 ožujka
srijeda 27 ožujka
utorak 26 ožujka
ponedjeljak 25 ožujka
Tournaments
Playing tournaments
Miami
Miami
San Luis Potosi
Antalya
Upcoming tournaments
Houston
Marrakech
Estoril
Charleston
Bogota
La Bisbal d'Emporda
Search a tournament
Tournaments
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2023
Coupe Davis 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
From 26 svibnja do 9 lipnja
Wimbledon 2024
From 1 do 14 srpnja
Challengers 2024
Playing tournaments
Naples
Gérone
San Luis Potosi
Sao Leopoldo
Tarragona
Trnava
Saint Dizier
Santa Margherita Di Pula
Croissy-Beaubourg
São Paulo
Murska Sobota
Kofu
Santa Margherita Di Pula
Terrassa
Upcoming tournaments
Mexico City
Florianopolis
Barletta
Barcelone
Sharm El Sheikh
Reus
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 5
Split
Kashiwa
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 3
Bujumbura
Jackson
Rankings
Muskarci (ATP)
Official
Live
Staza
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Staza
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Videos
Categories
Funny
Interviews
Matches
News
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Sabalenka je ostala snažna pod tim posebnim okolnostima kako bi pobijedila Badosu u drugom kolu Miamija.
Highlights iz Alcaraz vs Monfils, meča proizvođača spektakularnih poteza, u 3. kolu u Miamiju
Iga Swiatek vs. Ekaterina Alexandrova | 2024 Miami Osmina finala | Sažeci
Istaknuti trenuci iz sjajne pobjede Garcije nad Gauff u 4. rundi Miamija
Rublev iznenađen od Machaca u formi u Miamiju!
Last video
12:04
Submit a video
Players
Men
Full list
By country: Francuska
Women
Full list
By country: Francuska
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Buse d. Casanova
6/1, 6/0
579 rank difference
Popularnost
Rafael Nadal
47,017 Fans
Novak Djokovic
43,164 Fans
Roger Federer
41,155 Fans
Alexander Zverev
24,629 Fans
Carlos Alcaraz
21,582 Fans
Full ranking
Popularnost
Simona Halep
11,294 Fans
Serena Williams
10,184 Fans
Iga Swiatek
9,959 Fans
Garbiñe Muguruza
8,423 Fans
Angelique Kerber
8,306 Fans
Full ranking
6
00
Fognini F
4
00
Gea A
0
6
30
Moreno de Alboran N
1
7
30
Garin C
4
1
Olivieri G
6
6
Vallejo A
0
15
Albie A
2
30
Banks A
4
6
4
30
Schmidt L
4
3
6
15
Radwanska U
7
40
Kirkin E
6
00
Ferrari G
4
0
00
Cesar Porras J
5
6
00
Merida Aguilar D
2
00
Giustino L
0
00
Alcala Gurri M
Today
A.Zverev
at 18:00
F.Marozsan
Today
E.Rybakina
at 20:00
V.Azarenka
pet 29
C.Alcaraz
at 00:00
G.Dimitrov
pet 29
E.Alexandrov
at 01:30
D.Collins
2020
2024
2023
2020
2019
2017
2015
Hua Hin 2020
WTA International - From 10 do 16 veljače
22:41:55
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Ždrijeb
info_outline
Info
comment
Analyses
view_headline
Qualifications
From subota 8 veljače
1
XUN
, Fang Ying
ZHANG
, Ying
WC
WISITWARAP
, Yanin
7
KUNG
, Leonie
2
MURAMATSU
, Chihiro
WC
SAWANGKAEW
, Mananchaya
STEFANINI
, Lucrezia
9
HOZUMI
, Eri
3
LIANG
, En-Shuo
UDVARDY
, Panna
AMANMURADO
, Akgul
10
NAMIGATA
, Junri
4
EIKERI
, Ulrikke
WC
KOVAPITUKT
, Punnin
GREY
, Sarah Beth
11
LUANGNAM
, Nudnida
5
PEREZ
, Ellen
WC
NG
, Kwan Yau
SILVA
, Eden
12
BHATIA
, Riya
6
PLIPUECH
, Peangtarn
HANATANI
, Nagi
UCHIJIMA
, Moyuka
8
HUNTER
, Storm
XUN
62 62
KUNG
60 61
MURAMATSU
36 60 63
STEFANINI
63 61
LIANG
61 63
AMANMURADO
16 63 62
EIKERI
76
1
61
GREY
76
5
64
PEREZ
63 62
BHATIA
61 46 62
PLIPUECH
36 60 63
HUNTER
46 76
1
75
KUNG
64 63
MURAMATSU
57 75 63
LIANG
75 61
EIKERI
62 63
PEREZ
60 61
HUNTER
57 63 62
Nagradni fond
Qualified
18 Points
P 2. kolo
12 Points
1,020 $
P 1. krug
1 Points
600 $
Deli
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Qualifications
1
Xun F
P 2. kolo
2
Muramatsu C
3
Liang E
4
Eikeri U
5
Perez E
6
Plipuech P
P 2. kolo
7
Kung L
8
Hunter S
Top 5
+ all
1
Warpedfrog
32
pts
2
To be determined
32
pts
3
VicellousDrum
31
pts
4
jakopet
31
pts
5
Chauff
31
pts
Participer
502
missing translations
Please help us to translate TennisTemple