Fermer
art_track
12
Novosti
chevron_right
9
Order of play / Results
chevron_right
11
Men Rankings
chevron_right
13
Women Rankings
chevron_right
15
Tournaments
chevron_right
7
Videos
chevron_right
5
Slike
gamepad
7
Prediction Game
chevron_right
8
My info
chevron_right
6
Matches to bet
chevron_right
14
My prediction
chevron_right
6
Rankings
chevron_right
8
Rules
forum
10
Forum & discussions
account_circle
Log In
Register
menu
person
Prediction game
5
Forum
Prijavite se
Register
Order of play / Results
Order of play
srijeda 8 svibnja
Results
srijeda 8 svibnja
utorak 7 svibnja
ponedjeljak 6 svibnja
nedjelja 5 svibnja
Tournaments
Upcoming tournaments
Rome
Bordeaux
Turin
Rome
Parme
Paris
Search a tournament
Tournaments
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
From 26 svibnja do 9 lipnja
Wimbledon 2024
From 1 do 14 srpnja
US Open 2024
From 26 kolovoza do 8 rujna
Challengers 2024
Playing tournaments
Mauthausen
Wuxi
Francavilla
Prague 1
Santos
Varnamo
Valldoreix
Trelew
Kursumlijska Banja
Trnava
Zephyrhills
Prague
Fukuoka
Saint-Gaudens
Luan
Sopo
Platja d'Aro
Bastad
Upcoming tournaments
Taipei
Tunis
Oeiras 4
Luan
Vic
Pensacola
Reggio Emilia
Kachreti
Madrid
Zagreb
Kurume
Anning
Monzon
Warmbad Villach
Bethany Beach
Rankings
Muskarci (ATP)
Official
Live
Staza
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Staza
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Videos
Categories
Funny
Interviews
Matches
News
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Vrhunci između Ige Švjontek i Sabalenke u finalu na madridskom zemljanom terenu
Ceremonija oproštaja Nadala nakon njegove posljednje utakmice na madridskoj glini
Istaknuti trenuci iz meča Auger-Aliassime vs Lehecka u polufinalu na madridskom zemljanom terenu
Rublev protiv Auger-Aliassimea, dramatičan kraj njihove utakmice 2. kola u Rotterdamu
Medvedev se povlači protiv Lehecke u četvrtfinalu Madrida. Vrhunci meča.
Last video
08:06
Submit a video
Players
Men
Full list
By country: Francuska
Women
Full list
By country: Francuska
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Diyas d. Bhosale
7/5, 6/3
587 rank difference
Popularnost
Rafael Nadal
48,138 Fans
Novak Djokovic
43,814 Fans
Roger Federer
41,181 Fans
Alexander Zverev
25,132 Fans
Carlos Alcaraz
22,221 Fans
Full ranking
Popularnost
Simona Halep
11,308 Fans
Iga Swiatek
10,225 Fans
Serena Williams
10,189 Fans
Garbiñe Muguruza
8,427 Fans
Angelique Kerber
8,355 Fans
Full ranking
4
4
A
Holt B
2
6
40
Sekulic P
1
15
Bertola R
1
15
Te R
5
00
Li J
2
00
Tararudee L
0
00
Jang S
3
00
Cabrera L
5
6
15
Hule P
3
4
00
Sato N
1
15
Wu H
0
30
Lu J
0
3
15
Dang Y
2
6
40
Dong N
2
6
30
Naklo T
2
2
40
Liu Y
Today
A.Shevchenko
at 12:30
F.Marozsan
Today
T.Monteiro
at 14:00
G.Monfils
Today
C.Eubanks
at 15:30
T.Atmane
Today
C.Moutet
at 17:00
R.Safiullin
2023
2023
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
Guangzhou 2023
WTA 250 - From 18 do 23 rujna
14:15:31
24°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Ždrijeb
info_outline
Info
comment
Analyses
view_headline
Qualifications
From subota 16 rujna
1
GOLUBIC
, Viktorija
VOLODKO
, Kateryna
WC
LIU
, Le Yi
11
KOLODYNSKA
, Jana
2
HRUNCAKOVA
, Viktoria
LU
, Jiajing
WC
DANG
, Yiming
8
UCHIJIMA
, Moyuka
3
TEICHMANN
, Jil
MA
, Ye-Xin
LUMSDEN
, Maia
9
PAPAMICHAI
, Despina
4
PONCHET
, Jessika
WC
YANG
, Yidi
WC
SHAN
, Yu
12
YANG
, Ya Yi
5
DART
, Harriet
WC
XUN
, Fang Ying
GAO
, Xinyu
7
SAVINYKH
, Valeria
6
MANDLIK
, Elizabeth
WEI
, Sijia
LIANG
, En-Shuo
10
EALA
, Alexandra
GOLUBIC
64 75
KOLODYNSKA
64 60
HRUNCAKOVA
76
6
76
6
UCHIJIMA
61 62
MA
62 46 62
PAPAMICHAI
76
4
61
PONCHET
63 60
YANG
61 63
DART
64 62
SAVINYKH
75 42 ab
MANDLIK
60 62
EALA
57 61 75
GOLUBIC
62 46 64
UCHIJIMA
76
3
63
PAPAMICHAI
63 63
YANG
76
4
10 ab
DART
63 64
EALA
75 76
3
Nagradni fond
Qualified
18 Points
P 2. kolo
12 Points
2,075 $
P 1. krug
1 Points
1,340 $
Deli
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Qualifications
1
Golubic V
2
Hruncakova V
P 2. kolo
3
Teichmann J
P 1. krug
4
Ponchet J
P 2. kolo
5
Dart H
6
Mandlik E
P 2. kolo
7
Savinykh V
P 2. kolo
8
Uchijima M
Top 5
+ all
1
MrG
40
pts
2
GrosKev
33
pts
3
Amandine Clars
30
pts
4
Football
30
pts
5
Exotic
27
pts
Participer
502
missing translations
Please help us to translate TennisTemple