Fermer
art_track
7
Novosti
chevron_right
8
Order of play / Results
chevron_right
11
Men Rankings
chevron_right
11
Women Rankings
chevron_right
9
Tournaments
chevron_right
7
Videos
chevron_right
7
Slike
gamepad
9
Prediction Game
chevron_right
13
My info
chevron_right
8
Matches to bet
chevron_right
15
My prediction
chevron_right
9
Rankings
chevron_right
8
Rules
forum
15
Forum & discussions
account_circle
Log In
Register
menu
person
Prediction game
5
Forum
Prijavite se
Register
Order of play / Results
Order of play
četvrtak 16 svibnja
petak 17 svibnja (begin at 03:00)
Results
četvrtak 16 svibnja
srijeda 15 svibnja
utorak 14 svibnja
ponedjeljak 13 svibnja
Tournaments
Playing tournaments
Rome
Bordeaux
Turin
Rome
Parme
Paris
Upcoming tournaments
Genève
Lyon
Strasbourg
Rabat
Search a tournament
Tournaments
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
From 26 svibnja do 9 lipnja
Wimbledon 2024
From 1 do 14 srpnja
US Open 2024
From 26 kolovoza do 8 rujna
Challengers 2024
Playing tournaments
Taipei
Tunis
Oeiras 4
Luan
Vic
Pensacola
Reggio Emilia
Kachreti
Madrid
Zagreb
Kurume
Anning
Monzon
Warmbad Villach
Bethany Beach
Upcoming tournaments
Skopje
Kachreti
Augsburg
Mataro
Addis Ababa
Deauville
Anning
Grado
Otocec
Goyang
Annenheim
Kursumlijska Banja
Santo Domingo 3
Rankings
Muskarci (ATP)
Official
Live
Staza
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Staza
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Videos
Categories
Funny
Interviews
Matches
News
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Nadal vs Bergs, Fognini vs Evans, Arnaldi vs Mayot, Draper vs Coric i Auger-Aliassime/Tiafoe protiv Shelton/Bublik. Evo najznačajnijih trenutaka s drugog dana u Rimu (Masters 1000)
Novak Đoković počinje svoju kampanju u Rimu protiv Mouteta | Rim 2024 Naglasci
Alcaraz slavi svoj 21. rođendan. Otvorite širom oči, ovdje su najbolji 21 udarac Španjolca do sada!
Djoković šokiran od strane Tabilo! Vrhunci iz trećeg kola između Srbina i Čileanca na rimskom glini (Masters 1000)
Vrhunci između Ige Švjontek i Sabalenke u finalu na madridskom zemljanom terenu
Last video
03:51
Submit a video
Players
Men
Full list
By country: Francuska
Women
Full list
By country: Francuska
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Kawamura d. Kulikova
6/0, 6/1
1041 rank difference
Popularnost
Rafael Nadal
48,308 Fans
Novak Djokovic
43,915 Fans
Roger Federer
41,189 Fans
Alexander Zverev
25,195 Fans
Carlos Alcaraz
22,277 Fans
Full ranking
Popularnost
Simona Halep
11,337 Fans
Iga Swiatek
10,297 Fans
Serena Williams
10,190 Fans
Garbiñe Muguruza
8,426 Fans
Angelique Kerber
8,399 Fans
Full ranking
4
40
Tsitsipas S
2
15
Jarry N
40
Stearns P
A
Zarazua R
6
4
6
Fils A
1
6
2
Van de Zandschulp B
30
Wawrinka S
15
Martinez P
3
7
30
Nardi L
1
5
30
Wolf J
3
6
40
Passaro F
4
2
30
Galan D
2
4
A
Gadecki O
0
6
40
Cornet A
0
6
A
Tomic B
2
4
40
Corwin F
6
15
Ponwith N
5
00
McHugh A
3
6
00
Kuzuhara B
2
4
00
Neff A
1
6
30
Dickerson R
1
3
30
Adams H
Today
D.Collins
at 20:30
A.Sabalenka
2024
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
Tallahassee 2024
ATP CH 75 - From 15 do 21 travnja
13:49:51
25°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Ždrijeb
info_outline
Info
comment
Analyses
view_headline
Qualifications
From nedjelja 14 travnja
1
GEA
, Arthur
MCCORMICK
, Tristan
WC
RAZEGHI
, Alexander
7
ANDRADE
, Andres
2
BOBROV
, Bogdan
WC
HOROVITZ
, Roy
FANCUTT
, Thomas
8
KIRCHHEIME
, Strong
3
DENOLLY
, Corentin
WC
LYONS
, Justin
WC
MAYEW
, Ian
9
BOITAN
, Gabi Adrian
4
EDMUND
, Kyle
INGILDSEN
, Johannes
FRUSINA
, Alexander
11
MELZER
, Gerald
5
DURASOVIC
, Viktor
RAI
, Ajeet
RIBEIRO LA
, Elio Jose
12
LILOV
, Victor
6
KUZUHARA
, Bruno
NEFVE
, Alex
SAKAMOTO
, Rei
10
RYBAKOV
, Alex
MCCORMICK
61 64
ANDRADE
46 63 62
BOBROV
62 64
KIRCHHEIME
63 64
DENOLLY
62 61
MAYEW
64 64
EDMUND
61 61
MELZER
62 64
RAI
36 63 75
LILOV
36 76
5
64
KUZUHARA
64 63
RYBAKOV
46 63 60
ANDRADE
46 61 64
BOBROV
46 63 63
DENOLLY
76
4
63
MELZER
26 60 63
LILOV
76
5
16 62
KUZUHARA
76
3
63
Nagradni fond
Qualified
4 Points
P 2. kolo
2 Points
400 $
P 1. krug
0 Points
210 $
Deli
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Qualifications
1
Gea A
P 1. krug
2
Bobrov B
3
Denolly C
4
Edmund K
P 2. kolo
5
Durasovic V
P 1. krug
6
Kuzuhara B
7
Andrade A
8
Kirchheimer S
P 2. kolo
Top 5
+ all
1
cocosuaudeau
21
pts
2
leodu30
19
pts
3
Pingouin77
19
pts
4
AdvantageParis
18
pts
5
paillasse71
18
pts
Participer
502
missing translations
Please help us to translate TennisTemple