Fermer
art_track
6
Novosti
chevron_right
10
Order of play / Results
chevron_right
5
Men Rankings
chevron_right
15
Women Rankings
chevron_right
7
Tournaments
chevron_right
12
Videos
chevron_right
11
Slike
gamepad
11
Prediction Game
chevron_right
11
My info
chevron_right
15
Matches to bet
chevron_right
15
My prediction
chevron_right
6
Rankings
chevron_right
9
Rules
forum
7
Forum & discussions
account_circle
Log In
Register
menu
person
Prediction game
5
Forum
Prijavite se
Register
Order of play / Results
Order of play
petak 10 svibnja (begin at 04:00)
Results
četvrtak 9 svibnja
srijeda 8 svibnja
utorak 7 svibnja
ponedjeljak 6 svibnja
Tournaments
Upcoming tournaments
Rome
Bordeaux
Turin
Rome
Parme
Paris
Search a tournament
Tournaments
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
From 26 svibnja do 9 lipnja
Wimbledon 2024
From 1 do 14 srpnja
US Open 2024
From 26 kolovoza do 8 rujna
Challengers 2024
Playing tournaments
Mauthausen
Wuxi
Francavilla
Prague 1
Santos
Varnamo
Valldoreix
Trelew
Kursumlijska Banja
Trnava
Zephyrhills
Prague
Fukuoka
Saint-Gaudens
Luan
Sopo
Platja d'Aro
Bastad
Upcoming tournaments
Taipei
Tunis
Oeiras 4
Luan
Vic
Pensacola
Reggio Emilia
Kachreti
Madrid
Zagreb
Kurume
Anning
Monzon
Warmbad Villach
Bethany Beach
Rankings
Muskarci (ATP)
Official
Live
Staza
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Staza
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Videos
Categories
Funny
Interviews
Matches
News
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Vrhunci između Ige Švjontek i Sabalenke u finalu na madridskom zemljanom terenu
Istaknuti trenuci iz meča Auger-Aliassime vs Lehecka u polufinalu na madridskom zemljanom terenu
Rublev protiv Auger-Aliassimea, dramatičan kraj njihove utakmice 2. kola u Rotterdamu
Istaknuto je što će se Rublev i Auger-Aliassime boriti u finalu na zagrebačkom teniskom terenu
Vrhunci iz meča Sabalenka protiv Rybakine u polufinalu na madridskom zemljanom terenu.
Last video
08:06
Submit a video
Players
Men
Full list
By country: Francuska
Women
Full list
By country: Francuska
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Berrettini d. Galarneau
4/6, 7/5, 7/5
678 rank difference
Popularnost
Rafael Nadal
48,155 Fans
Novak Djokovic
43,818 Fans
Roger Federer
41,181 Fans
Alexander Zverev
25,135 Fans
Carlos Alcaraz
22,225 Fans
Full ranking
Popularnost
Simona Halep
11,306 Fans
Iga Swiatek
10,235 Fans
Serena Williams
10,189 Fans
Garbiñe Muguruza
8,426 Fans
Angelique Kerber
8,364 Fans
Full ranking
3
6
6
40
Lajovic D
3
7
3
40
Sonego L
4
15
Lingua Lavallen A
4
40
Olivo R
Today
K.Volynets
at 18:00
A.Sabalenka
Today
N.Djokovic
at 19:00
C.Moutet
2023
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
Heilbronn 2023
ATP CH 125 - From 5 do 11 lipnja
01:04:14
16°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Ždrijeb
info_outline
Info
comment
Analyses
view_headline
Qualifications
Info
Official name
Neckarcup
Grad
Heilbronn, Njemačka
Mjesto
TC Heilbronn
Kategorija
ATP CH 125
Površina
Zemlja (Vanjski)
Datum
From 5 do 11 lipnja 2023 (7 Dana)
Qualifications
nedjelja 4 lipnja
Nagradni fond
145,000 €
Website
https://www.neckarcup.de/
Lista nagrada
2023
Arnaldi M
d.
Diaz Acosta F
76
4
61
2022
Altmaier D
d.
Martin A
36 61 64
2021
Zapata Miralles B
d.
Galan D
63 64
2019
Krajinovic F
d.
De Greef A
63 61
2018
Molleker R
d.
Vesely J
46 64 75
2017
Krajinovic F
d.
Gombos N
63 62
2016
Basilashvili N
d.
Struff J
64 76
3
2015
Zverev A
d.
Pella G
61 76
7
2014
Struff J
d.
Fucsovics M
62 76
5
Nagradni fond
Pobjednik
125 Points
19,650 €
Konačni
75 Points
11,570 €
Polufinale
45 Points
6,850 €
Četvrtfinale
25 Points
3,990 €
2. kolo
11 Points
2,345 €
1. krug
0 Points
1,420 €
Deli
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds
1
Cecchinato M
1. krug
2
Munar J
Četvrtfinale
3
Galan D
Četvrtfinale
4
Thiem D
2. kolo
5
Arnaldi M
6
Marozsan F
2. kolo
7
Otte O
1. krug
8
Kotov P
Četvrtfinale
Top 5
+ all
1
paillasse71
26
pts
2
Camille Beck
24
pts
3
babyleo
19
pts
4
Tom B. 🇦🇹
17
pts
5
Bardamu
16
pts
Participer
502
missing translations
Please help us to translate TennisTemple