Fermer
art_track
10
Novosti
chevron_right
8
Order of play / Results
chevron_right
13
Men Rankings
chevron_right
13
Women Rankings
chevron_right
5
Tournaments
chevron_right
11
Videos
chevron_right
15
Slike
gamepad
14
Prediction Game
chevron_right
5
My info
chevron_right
5
Matches to bet
chevron_right
7
My prediction
chevron_right
10
Rankings
chevron_right
6
Rules
forum
13
Forum & discussions
account_circle
Log In
Register
menu
person
Prediction game
5
Forum
Prijavite se
Register
Order of play / Results
Order of play
ponedjeljak 13 svibnja
Results
ponedjeljak 13 svibnja
nedjelja 12 svibnja
subota 11 svibnja
petak 10 svibnja
Tournaments
Playing tournaments
Rome
Bordeaux
Turin
Rome
Parme
Paris
Upcoming tournaments
Genève
Lyon
Strasbourg
Rabat
Search a tournament
Tournaments
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
From 26 svibnja do 9 lipnja
Wimbledon 2024
From 1 do 14 srpnja
US Open 2024
From 26 kolovoza do 8 rujna
Challengers 2024
Playing tournaments
Taipei
Tunis
Oeiras 4
Luan
Vic
Pensacola
Reggio Emilia
Kachreti
Madrid
Zagreb
Kurume
Anning
Monzon
Warmbad Villach
Bethany Beach
Upcoming tournaments
Skopje
Kachreti
Augsburg
Mataro
Addis Ababa
Deauville
Anning
Grado
Otocec
Goyang
Annenheim
Kursumlijska Banja
Santo Domingo 3
Rankings
Muskarci (ATP)
Official
Live
Staza
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Staza
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Videos
Categories
Funny
Interviews
Matches
News
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Nadal vs Bergs, Fognini vs Evans, Arnaldi vs Mayot, Draper vs Coric i Auger-Aliassime/Tiafoe protiv Shelton/Bublik. Evo najznačajnijih trenutaka s drugog dana u Rimu (Masters 1000)
Istaknuto je što će se Rublev i Auger-Aliassime boriti u finalu na zagrebačkom teniskom terenu
Vrhunci između Ige Švjontek i Sabalenke u finalu na madridskom zemljanom terenu
Alcaraz slavi svoj 21. rođendan. Otvorite širom oči, ovdje su najbolji 21 udarac Španjolca do sada!
Rublev protiv Auger-Aliassimea, dramatičan kraj njihove utakmice 2. kola u Rotterdamu
Last video
04:21
Submit a video
Players
Men
Full list
By country: Francuska
Women
Full list
By country: Francuska
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Uesugi d. Ochi
2/6, 6/3, 6/3
625 rank difference
Popularnost
Rafael Nadal
48,296 Fans
Novak Djokovic
43,880 Fans
Roger Federer
41,188 Fans
Alexander Zverev
25,165 Fans
Carlos Alcaraz
22,258 Fans
Full ranking
Popularnost
Simona Halep
11,311 Fans
Iga Swiatek
10,266 Fans
Serena Williams
10,190 Fans
Garbiñe Muguruza
8,426 Fans
Angelique Kerber
8,394 Fans
Full ranking
Sledeci
Uzivo
Today
A.Muller
at 13:00
A.Rublev
Today
I.Swiatek
at 15:00
A.Kerber
Today
H.Medjedovic
at 19:00
D.Medvedev
Today
E.Svitolina
at 20:30
A.Sabalenka
2022
2024
2023
2022
2021
2020
Muškarci
Žene
Adélaïde 2 2022
WTA 250 - From 10 do 15 siječnja
16:38:37
30°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Ždrijeb
info_outline
Info
comment
Analyses
view_headline
Qualifications
Info
Official name
Adelaide Internationnal 2
Grad
Adelaide, Australija
Mjesto
Memorial Drive Tennis Club
Kategorija
WTA 250
Površina
Tvrda podloga (Vanjski)
Datum
From 10 do 15 siječnja 2022 (6 Dana)
Qualifications
subota 8 siječnja
Nagradni fond
535,530 $
Website
www.adelaideinternational.com.au/
Lista nagrada
2024
Ostapenko J
d.
Kasatkina D
63 62
2023
Bencic B
d.
Kasatkina D
60 62
2022
Keys M
d.
Riske-Amritraj A
61 62
2022
Barty A
d.
Rybakina E
63 62
2021
Swiatek I
d.
Bencic B
62 62
2020
Barty A
d.
Yastremska D
62 75
Nagradni fond
Konačni
150 Points
51,000 $
Polufinale
90 Points
32,400 $
Četvrtfinale
45 Points
15,500 $
2. kolo
20 Points
8,200 $
1. krug
0 Points
6,650 $
Deli
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds
1
Sabalenka A
1. krug
2
Svitolina E
1. krug
3
Gauff C
Polufinale
4
Zidansek T
Polufinale
6
Vondrousova M
2. kolo
7
Teichmann J
1. krug
8
Samsonova L
Četvrtfinale
9
Cirstea S
1. krug
Top 5
+ all
1
Rafael W.
25
pts
2
labbe
23
pts
3
DOMDOM
22
pts
4
Pomme52
22
pts
5
galubeho
20
pts
Participer
502
missing translations
Please help us to translate TennisTemple