Fermer
art_track
5
Novosti
chevron_right
12
Order of play / Results
chevron_right
10
Men Rankings
chevron_right
12
Women Rankings
chevron_right
15
Tournaments
chevron_right
7
Videos
chevron_right
6
Slike
gamepad
5
Prediction Game
chevron_right
10
My info
chevron_right
15
Matches to bet
chevron_right
9
My prediction
chevron_right
12
Rankings
chevron_right
12
Rules
forum
14
Forum & discussions
account_circle
Log In
Register
menu
person
Prediction game
5
Forum
Prijavite se
Register
Order of play / Results
Order of play
petak 29 ožujka
Results
petak 29 ožujka
četvrtak 28 ožujka
srijeda 27 ožujka
utorak 26 ožujka
Tournaments
Playing tournaments
Miami
Miami
San Luis Potosi
Antalya
Upcoming tournaments
Houston
Marrakech
Estoril
Charleston
Bogota
La Bisbal d'Emporda
Search a tournament
Tournaments
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2023
Coupe Davis 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
From 26 svibnja do 9 lipnja
Wimbledon 2024
From 1 do 14 srpnja
Challengers 2024
Playing tournaments
Naples
Gérone
San Luis Potosi
Sao Leopoldo
Tarragona
Trnava
Saint Dizier
Santa Margherita Di Pula
Croissy-Beaubourg
São Paulo
Murska Sobota
Kofu
Santa Margherita Di Pula
Terrassa
Upcoming tournaments
Mexico City
Florianopolis
Barletta
Barcelone
Sharm El Sheikh
Reus
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 5
Split
Kashiwa
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 3
Bujumbura
Jackson
Rankings
Muskarci (ATP)
Official
Live
Staza
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Staza
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Videos
Categories
Funny
Interviews
Matches
News
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Sabalenka je ostala snažna pod tim posebnim okolnostima kako bi pobijedila Badosu u drugom kolu Miamija.
Grigor Dimitrov GOD MODE protiv Carlosa Alcaraza! | Miami 2024 Istaknuti trenuci
Highlights iz Alcaraz vs Monfils, meča proizvođača spektakularnih poteza, u 3. kolu u Miamiju
Iga Swiatek vs. Ekaterina Alexandrova | 2024 Miami Osmina finala | Sažeci
Rublev iznenađen od Machaca u formi u Miamiju!
Last video
13:24
Submit a video
Players
Men
Full list
By country: Francuska
Women
Full list
By country: Francuska
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Tararudee d. Aiava
6/3, 4/6, 6/2
331 rank difference
Popularnost
Rafael Nadal
47,018 Fans
Novak Djokovic
43,171 Fans
Roger Federer
41,154 Fans
Alexander Zverev
24,652 Fans
Carlos Alcaraz
21,608 Fans
Full ranking
Popularnost
Simona Halep
11,295 Fans
Serena Williams
10,184 Fans
Iga Swiatek
9,968 Fans
Garbiñe Muguruza
8,424 Fans
Angelique Kerber
8,309 Fans
Full ranking
1
40
Sonmez Z
6
40
Uchijima M
3
6
1
15
Basilashvili N
4
3
6
15
Moutet C
1
6
40
Barranco Cosano J
2
7
40
Albot R
0
00
Savinykh V
1
00
Bartunkova N
1
7
00
Salkova D
1
6
00
Palicova B
1
6
3
30
Ionel N
4
2
6
15
Serdarusic N
2
6
00
Topo M
4
4
00
Krumich M
Today
D.Medvedev
at 20:00
J.Sinner
2022
2022
Villa Maria 2022
ATP CH 80 - From 19 do 25 rujna
08:32:45
18°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Ždrijeb
info_outline
Info
comment
Analyses
view_headline
Qualifications
From nedjelja 18 rujna
1
SANCHEZ JO
, Carlos
KESTELBOIM
, Mariano
GUILLEN ME
, Alvaro
9
MONZON
, Ignacio
2
PAZ
, Juan Pablo
WC
BRAMAJO
, Santiago
Alt
FRANCO
, Tobias
8
RIBEIRO
, Eduardo
3
PEREIRA
, Jose
Alt
ZORMANN DA
, Marcelo
WC
LA SERNA
, Juan Manuel
12
EGEA
, Franco Emanuel
4
REIS DA SI
, Joao Lucas
Alt
ANDREOZZI
, Guido
DE LA FUEN
, Santiago
11
LUZ
, Orlando
5
LINGUA LAV
, Alejo Lorenzo
WC
CIURLETTI
, Andres Gabriel
FARJAT
, Tomas
10
SAKAMOTO
, Pedro
6
DESCOTTE
, Matias Franco
GALARZA
, Juan Ignacio
WC
CAULA
, Bruno
7
LEITE
, Wilson
KESTELBOIM
63 64
MONZON
63 75
PAZ
63 75
FRANCO
26 63 75
EGEA
75 61
REIS DA SI
62 57 76
3
LUZ
64 46 64
LINGUA LAV
64 64
FARJAT
76
1
63
DESCOTTE
64 62
LEITE
76
4
62
MONZON
60 75
PAZ
62 62
LUZ
63 63
LINGUA LAV
64 61
DESCOTTE
61 61
Nagradni fond
Qualified
4 Points
P 2. kolo
2 Points
225 $
P 1. krug
0 Points
115 $
Deli
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Qualifications
1
Sanchez Jover C
P 1. krug
2
Paz J
3
Pereira J
4
Reis Da Silva J
P 2. kolo
5
Lingua Lavallen A
6
Descotte M
7
Leite W
P 2. kolo
8
Ribeiro E
P 1. krug
Top 5
+ all
1
Raffo
12
pts
2
leil44
11
pts
3
Zapan
10
pts
4
powwow164
10
pts
5
J121
10
pts
Participer
502
missing translations
Please help us to translate TennisTemple