Fermer
art_track
7
Novosti
chevron_right
5
Order of play / Results
chevron_right
10
Men Rankings
chevron_right
13
Women Rankings
chevron_right
12
Tournaments
chevron_right
15
Videos
chevron_right
5
Slike
gamepad
6
Prediction Game
chevron_right
7
My info
chevron_right
9
Matches to bet
chevron_right
13
My prediction
chevron_right
7
Rankings
chevron_right
6
Rules
forum
13
Forum & discussions
account_circle
Log In
Register
menu
person
Prediction game
5
Forum
Prijavite se
Register
Order of play / Results
Order of play
ponedjeljak 13 svibnja
Results
ponedjeljak 13 svibnja
nedjelja 12 svibnja
subota 11 svibnja
petak 10 svibnja
Tournaments
Playing tournaments
Rome
Bordeaux
Turin
Rome
Parme
Paris
Upcoming tournaments
Genève
Lyon
Strasbourg
Rabat
Search a tournament
Tournaments
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
From 26 svibnja do 9 lipnja
Wimbledon 2024
From 1 do 14 srpnja
US Open 2024
From 26 kolovoza do 8 rujna
Challengers 2024
Playing tournaments
Taipei
Tunis
Oeiras 4
Luan
Vic
Pensacola
Reggio Emilia
Kachreti
Madrid
Zagreb
Kurume
Anning
Monzon
Warmbad Villach
Bethany Beach
Upcoming tournaments
Skopje
Kachreti
Augsburg
Mataro
Addis Ababa
Deauville
Anning
Grado
Otocec
Goyang
Annenheim
Kursumlijska Banja
Santo Domingo 3
Rankings
Muskarci (ATP)
Official
Live
Staza
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Staza
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Videos
Categories
Funny
Interviews
Matches
News
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Nadal vs Bergs, Fognini vs Evans, Arnaldi vs Mayot, Draper vs Coric i Auger-Aliassime/Tiafoe protiv Shelton/Bublik. Evo najznačajnijih trenutaka s drugog dana u Rimu (Masters 1000)
Istaknuto je što će se Rublev i Auger-Aliassime boriti u finalu na zagrebačkom teniskom terenu
Vrhunci između Ige Švjontek i Sabalenke u finalu na madridskom zemljanom terenu
Alcaraz slavi svoj 21. rođendan. Otvorite širom oči, ovdje su najbolji 21 udarac Španjolca do sada!
Rublev protiv Auger-Aliassimea, dramatičan kraj njihove utakmice 2. kola u Rotterdamu
Last video
04:21
Submit a video
Players
Men
Full list
By country: Francuska
Women
Full list
By country: Francuska
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Uesugi d. Ochi
2/6, 6/3, 6/3
625 rank difference
Popularnost
Rafael Nadal
48,296 Fans
Novak Djokovic
43,880 Fans
Roger Federer
41,188 Fans
Alexander Zverev
25,165 Fans
Carlos Alcaraz
22,258 Fans
Full ranking
Popularnost
Simona Halep
11,311 Fans
Iga Swiatek
10,266 Fans
Serena Williams
10,190 Fans
Garbiñe Muguruza
8,426 Fans
Angelique Kerber
8,394 Fans
Full ranking
Sledeci
Uzivo
Today
A.Muller
at 13:00
A.Rublev
Today
I.Swiatek
at 15:00
A.Kerber
Today
H.Medjedovic
at 19:00
D.Medvedev
Today
E.Svitolina
at 20:30
A.Sabalenka
2023
2023
2022
Valence 2023
ATP CH 100 - From 20 do 26 studenoga
08:59:38
17°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Ždrijeb
info_outline
Info
comment
Analyses
view_headline
Qualifications
From nedjelja 19 studenoga
1
YEVSEYEV
, Denis
BARRANCO C
, Javier
JORDA SANC
, David
10
CARUSO
, Salvatore
2
KRUTYKH
, Oleksii
BASILASHVI
, Nikoloz
WC
MINDRUT
, Luca
12
JANVIER
, Maxime
3
MORO CANAS
, Alejandro
SANCHEZ JO
, Carlos
LOPEZ MONT
, Carlos
8
DIEZ
, Steven
4
ANDREEV
, Adrian
Alt
MARTI PUJO
, Alex
Alt
GAUBAS
, Vilius
7
SQUIRE
, Henri
5
HERBERT
, Pierre-Hugues
WC
CORDOBA
, Carles
WC
PARISCA
, Ignacio
11
SANCHEZ IZ
, Nikolas
6
GEERTS
, Michael
WC
DAMAS
, Miguel
PR
ALVAREZ VA
, Nicolas
9
GIUSTINO
, Lorenzo
YEVSEYEV
63 76
5
CARUSO
63 26 62
KRUTYKH
62 62
JANVIER
63 61
MORO CANAS
61 64
LOPEZ MONT
60 62
ANDREEV
62 63
SQUIRE
63 36 64
HERBERT
62 61
SANCHEZ IZ
75 60
DAMAS
63 63
ALVAREZ VA
64 64
YEVSEYEV
62 64
KRUTYKH
62 62
LOPEZ MONT
16 63 62
ANDREEV
63 63
HERBERT
06 76
4
61
DAMAS
61 60
Nagradni fond
Qualified
5 Points
P 2. kolo
2 Points
580 €
P 1. krug
0 Points
290 €
Deli
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Qualifications
1
Yevseyev D
2
Krutykh O
3
Moro Canas A
P 2. kolo
4
Andreev A
5
Herbert P
6
Geerts M
P 1. krug
7
Squire H
P 2. kolo
8
Diez S
P 1. krug
Top 5
+ all
1
Boccaccio
28
pts
2
jimileborgne
27
pts
3
Kamleon
24
pts
4
martinez44.paul
23
pts
5
coco31cr
23
pts
Participer
502
missing translations
Please help us to translate TennisTemple