Fermer
art_track
7
Novosti
chevron_right
10
Order of play / Results
chevron_right
13
Men Rankings
chevron_right
7
Women Rankings
chevron_right
5
Tournaments
chevron_right
13
Videos
chevron_right
8
Slike
gamepad
10
Prediction Game
chevron_right
11
My info
chevron_right
15
Matches to bet
chevron_right
9
My prediction
chevron_right
9
Rankings
chevron_right
10
Rules
forum
13
Forum & discussions
account_circle
Log In
Register
menu
person
Prediction game
5
Forum
Prijavite se
Register
Order of play / Results
Order of play
četvrtak 25 travnja (begin at 04:00)
Results
srijeda 24 travnja
utorak 23 travnja
ponedjeljak 22 travnja
nedjelja 21 travnja
Tournaments
Upcoming tournaments
Madrid
Cagliari
Aix en Provence
Madrid
Lleida
Saint-Malo
Search a tournament
Tournaments
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
From 26 svibnja do 9 lipnja
Wimbledon 2024
From 1 do 14 srpnja
Challengers 2024
Playing tournaments
Savannah
Shenzhen
Roma
Ostrava
Conception
Angers
Santa Margherita Di Pula 5
Nottingham
Mosquera
Oeiras
Tokyo
Charlottesville
Wuning
Lopota
Santa Margherita Di Pula 5
Mosquera
Hammamet 6
Nottingham
Upcoming tournaments
Guangzhou
Porto Alegre
Anapoima
Sabadell
Xalapa
Santa Margherita Di Pula 6
Nottingham 2
Bonita Springs
Gifu
Wiesbaden
Lopota 2
Boca Raton 2
Santa Margherita Di Pula 6
Anapoima
Hammamet 7
Yecla
Nottingham 2
Rankings
Muskarci (ATP)
Official
Live
Staza
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Staza
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Videos
Categories
Funny
Interviews
Matches
News
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Ruud šokira Đokovića najvećom pobjedom u karijeri na ATP turneji! Pregled drugog polufinala u Monte Carlu.
Istaknuti trenuci Ruuda protiv Tsitsipasa u finalu na zemljanom terenu Barcelone
Memories - Kada je Federer osvojio jedini naslov na plavoj zemlji u povijesti tenisa. Evo najvažnijih trenutaka njegovog finala u Madridu 2012. protiv Berdycha.
Tradicija prvaka skakanja u bazen u Barceloni
Last video
19:09
Submit a video
Players
Men
Full list
By country: Francuska
Women
Full list
By country: Francuska
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Boyer d. Sandgren
1/6, 6/0, 6/1
1180 rank difference
Popularnost
Rafael Nadal
47,623 Fans
Novak Djokovic
43,672 Fans
Roger Federer
41,171 Fans
Alexander Zverev
25,011 Fans
Carlos Alcaraz
21,973 Fans
Full ranking
Popularnost
Simona Halep
11,310 Fans
Serena Williams
10,191 Fans
Iga Swiatek
10,091 Fans
Garbiñe Muguruza
8,431 Fans
Angelique Kerber
8,349 Fans
Full ranking
3
3
00
Kudla D
3
6
00
Brouwer G
Today
D.Vekic
at 11:00
M.Sakkari
Today
C.Gauff
at 14:10
A.Rus
Today
I.Swiatek
at 19:00
X.Wang
2019
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
Stuttgart 2019
WTA Premier - From 22 do 28 travnja
01:48:40
3°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Ždrijeb
info_outline
Info
comment
Analyses
view_headline
Qualifications
From subota 20 travnja
1
ALEXANDROV
, Ekaterina
WC
FRIEDSAM
, Anna-Lena
ORMAECHEA
, Paula
LOTTNER
, Antonia
DODIN
, Oceane
PONCHET
, Jessika
PAQUET
, Chloe
8
SMITKOVA
, Tereza
2
SORRIBES T
, Sara
KORPATSCH
, Tamara
LEPCHENKO
, Varvara
GORGODZE
, Ekaterine
ZAJA
, Anna
GRAMMATIKO
, Valentini
FLINK
, Varvara
6
PERA
, Bernarda
3
ZVONAREVA
, Vera
ZARYCKA
, Anastasia
WC
LISICKI
, Sabine
SHINIKOVA
, Isabella
ZAVATSKA
, Katarina
KALINSKAYA
, Anna
WC
PAPADAKIS
, Lena
5
MINELLA
, Mandy
4
JAKUPOVIC
, Dalila
GATTO-MONT
, Giulia
WC
HODZIC
, Mina
FRECH
, Magdalena
SAMSONOVA
, Liudmila
MINNEN
, Greet
MARTINCOVA
, Tereza
7
BLINKOVA
, Anna
FRIEDSAM
75 62
LOTTNER
61 61
PONCHET
62 75
SMITKOVA
61 63
SORRIBES T
63 64
GORGODZE
62 76
4
ZAJA
76
3
76
8
PERA
67
2
11 ab
ZVONAREVA
64 64
SHINIKOVA
36 63 76
8
KALINSKAYA
62 36 63
MINELLA
60 63
GATTO-MONT
64 67
4
60
FRECH
62 64
MINNEN
64 75
BLINKOVA
64 62
FRIEDSAM
62 36 76
1
SMITKOVA
76
6
63
SORRIBES T
62 62
ZAJA
63 75
ZVONAREVA
62 61
MINELLA
75 61
GATTO-MONT
64 64
MINNEN
36 75 64
FRIEDSAM
64 64
SORRIBES T
16 61 76
4
MINELLA
63 57 62
MINNEN
61 67
3
62
Nagradni fond
Qualified
25 Points
P 3. kolo
18 Points
3,592 €
P 2. kolo
13 Points
1,909 €
P 1. krug
1 Points
1,062 €
Deli
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Qualifications
1
Alexandrova E
P 1. krug
2
Sorribes Tormo S
3
Zvonareva V
P 3. kolo
4
Jakupovic D
P 1. krug
5
Minella M
6
Pera B
P 2. kolo
7
Blinkova A
P 2. kolo
8
Smitkova T
P 3. kolo
Top 5
+ all
1
So_gOod
34
pts
2
moka
32
pts
3
LaGomme40
29
pts
4
Warpedfrog
29
pts
5
FURAX
27
pts
Participer
502
missing translations
Please help us to translate TennisTemple