Fermer
art_track
9
Novosti
chevron_right
11
Order of play / Results
chevron_right
15
Men Rankings
chevron_right
12
Women Rankings
chevron_right
12
Tournaments
chevron_right
5
Videos
chevron_right
14
Slike
gamepad
6
Prediction Game
chevron_right
10
My info
chevron_right
12
Matches to bet
chevron_right
14
My prediction
chevron_right
14
Rankings
chevron_right
10
Rules
forum
10
Forum & discussions
account_circle
Log In
Register
menu
person
Prediction game
5
Forum
Prijavite se
Register
Order of play / Results
Order of play
četvrtak 28 ožujka
petak 29 ožujka (begin at 04:00)
Results
četvrtak 28 ožujka
srijeda 27 ožujka
utorak 26 ožujka
ponedjeljak 25 ožujka
Tournaments
Playing tournaments
Miami
Miami
San Luis Potosi
Antalya
Upcoming tournaments
Houston
Marrakech
Estoril
Charleston
Bogota
La Bisbal d'Emporda
Search a tournament
Tournaments
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2023
Coupe Davis 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
From 26 svibnja do 9 lipnja
Wimbledon 2024
From 1 do 14 srpnja
Challengers 2024
Playing tournaments
Naples
Gérone
San Luis Potosi
Sao Leopoldo
Tarragona
Trnava
Saint Dizier
Santa Margherita Di Pula
Croissy-Beaubourg
São Paulo
Murska Sobota
Kofu
Santa Margherita Di Pula
Terrassa
Upcoming tournaments
Mexico City
Florianopolis
Barletta
Barcelone
Sharm El Sheikh
Reus
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 5
Split
Kashiwa
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 3
Bujumbura
Jackson
Rankings
Muskarci (ATP)
Official
Live
Staza
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Staza
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Videos
Categories
Funny
Interviews
Matches
News
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Sabalenka je ostala snažna pod tim posebnim okolnostima kako bi pobijedila Badosu u drugom kolu Miamija.
Highlights iz Alcaraz vs Monfils, meča proizvođača spektakularnih poteza, u 3. kolu u Miamiju
Iga Swiatek vs. Ekaterina Alexandrova | 2024 Miami Osmina finala | Sažeci
Istaknuti trenuci iz sjajne pobjede Garcije nad Gauff u 4. rundi Miamija
Rublev iznenađen od Machaca u formi u Miamiju!
Last video
12:04
Submit a video
Players
Men
Full list
By country: Francuska
Women
Full list
By country: Francuska
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Gea d. Fognini
4/6, 6/2, 6/4
1358 rank difference
Popularnost
Rafael Nadal
47,017 Fans
Novak Djokovic
43,164 Fans
Roger Federer
41,155 Fans
Alexander Zverev
24,629 Fans
Carlos Alcaraz
21,582 Fans
Full ranking
Popularnost
Simona Halep
11,294 Fans
Serena Williams
10,184 Fans
Iga Swiatek
9,959 Fans
Garbiñe Muguruza
8,423 Fans
Angelique Kerber
8,306 Fans
Full ranking
1
00
Rybakina E
2
00
Azarenka V
3
1
40
Stakusic M
5
6
00
Podoroska N
4
1
A
Bondar A
4
6
40
Jones F
1
3
7
00
Elias G
2
6
5
40
Sanchez Izquierdo N
2
5
00
Dellien M
4
7
00
Soto M
4
00
Sakamoto P
6
00
Luz O
pet 29
C.Alcaraz
at 00:00
G.Dimitrov
pet 29
E.Alexandrov
at 01:30
D.Collins
2022
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
Sibiu 2022
ATP CH 80 - From 19 do 25 rujna
21:25:01
13°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Ždrijeb
info_outline
Info
comment
Analyses
view_headline
Qualifications
From nedjelja 18 rujna
1
GAKHOV
, Ivan
WC
MACOVEI
, Radu Florin
PR
DALLA VALL
, Enrico
9
PALOSI
, Stefan
2
FONIO
, Giovanni
Alt
DANCU
, Vlad Andrei
WC
MARINESCU
, Mihai Razvan
11
VANSHELBOI
, Eric
3
MOLLEKER
, Rudolf
KRAINER
, Lukas
ERLER
, Alexander
10
TOPO
, Marko
4
LENZ
, Julian
WEHNELT
, Kai
APOSTOL
, Bogdan Ionut
7
BOBROV
, Bogdan
5
DIEZ
, Steven
GALOPPINI
, Davide
WC
POPESCU
, Marc
12
KASNIKOWSK
, Maks
6
KRAVCHENKO
, Georgii
WC
DUMITRU
, Vlad Andrei
GIMA
, Sebastian
8
BERTOLA
, Remy
GAKHOV
61 62
PALOSI
46 63 62
FONIO
62 63
VANSHELBOI
60 76
3
MOLLEKER
06 63 60
ERLER
75 63
WEHNELT
76
5
36 64
BOBROV
52 ab
DIEZ
62 60
KASNIKOWSK
60 60
KRAVCHENKO
60 61
GIMA
62 61
GAKHOV
63 62
FONIO
63 61
MOLLEKER
61 61
WEHNELT
62 63
DIEZ
57 75 63
KRAVCHENKO
64 64
Nagradni fond
Qualified
4 Points
P 2. kolo
2 Points
225 €
P 1. krug
0 Points
115 €
Deli
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Qualifications
1
Gakhov I
2
Fonio G
3
Molleker R
4
Lenz J
P 1. krug
5
Diez S
6
Kravchenko G
7
Bobrov B
P 2. kolo
8
Bertola R
P 1. krug
Top 5
+ all
1
Alexdu88
20
pts
2
tenni
12
pts
3
LeSage
12
pts
4
Theo R
12
pts
5
Master Yoda
11
pts
Participer
502
missing translations
Please help us to translate TennisTemple