Fermer
art_track
15
Novosti
chevron_right
9
Order of play / Results
chevron_right
14
Men Rankings
chevron_right
6
Women Rankings
chevron_right
11
Tournaments
chevron_right
9
Videos
chevron_right
13
Slike
gamepad
5
Prediction Game
chevron_right
9
My info
chevron_right
12
Matches to bet
chevron_right
10
My prediction
chevron_right
13
Rankings
chevron_right
9
Rules
forum
12
Forum & discussions
account_circle
Log In
Register
menu
person
Prediction game
5
Forum
Prijavite se
Register
Order of play / Results
Order of play
ponedjeljak 29 travnja
utorak 30 travnja (begin at 05:00)
Results
ponedjeljak 29 travnja
nedjelja 28 travnja
subota 27 travnja
petak 26 travnja
Tournaments
Playing tournaments
Madrid
Cagliari
Aix en Provence
Madrid
Lleida
Saint-Malo
Upcoming tournaments
Rome
Bordeaux
Turin
Parme
Paris
Search a tournament
Tournaments
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
From 26 svibnja do 9 lipnja
Wimbledon 2024
From 1 do 14 srpnja
Challengers 2024
Playing tournaments
Guangzhou
Porto Alegre
Anapoima
Sabadell
Xalapa
Santa Margherita Di Pula 6
Nottingham 2
Bonita Springs
Gifu
Wiesbaden
Lopota 2
Boca Raton 2
Santa Margherita Di Pula 6
Anapoima
Hammamet 7
Yecla
Nottingham 2
Upcoming tournaments
Mauthausen
Wuxi
Francavilla
Prague 1
Santos
Varnamo
Valldoreix
Trelew
Kursumlijska Banja
Trnava
Zephyrhills
Prague
Fukuoka
Saint-Gaudens
Luan
Sopo
Platja d'Aro
Bastad
Rankings
Muskarci (ATP)
Official
Live
Staza
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Staza
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Videos
Categories
Funny
Interviews
Matches
News
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Memories - Kada je Federer osvojio jedini naslov na plavoj zemlji u povijesti tenisa. Evo najvažnijih trenutaka njegovog finala u Madridu 2012. protiv Berdycha.
Ruud šokira Đokovića najvećom pobjedom u karijeri na ATP turneji! Pregled drugog polufinala u Monte Carlu.
Istaknuti trenuci Ruuda protiv Tsitsipasa u finalu na zemljanom terenu Barcelone
Rafael Nadal SENZACIONALNA pobjeda protiv Alexa De Minaura! | Madrid 2024 Sažeci
Last video
04:44
Submit a video
Players
Men
Full list
By country: Francuska
Women
Full list
By country: Francuska
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Justo d. Gomez
6/4, 6/3
737 rank difference
Popularnost
Rafael Nadal
47,934 Fans
Novak Djokovic
43,727 Fans
Roger Federer
41,177 Fans
Alexander Zverev
25,069 Fans
Carlos Alcaraz
22,113 Fans
Full ranking
Popularnost
Simona Halep
11,309 Fans
Serena Williams
10,190 Fans
Iga Swiatek
10,139 Fans
Garbiñe Muguruza
8,428 Fans
Angelique Kerber
8,349 Fans
Full ranking
3
15
Sinner J
2
15
Kotov P
3
1
Bejlek S
6
6
Rybakina E
1
6
3
00
Putintseva Y
0
2
6
00
Kasatkina D
3
00
Dutra Da Silva D
4
00
Gimenez I
Today
D.Collins
at 21:30
A.Sabalenka
uto 30
D.Medvedev
at 11:00
A.Bublik
uto 30
I.Swiatek
at 12:40
B.Haddad Mai
uto 30
J.Struff
at 16:00
C.Alcaraz
2017
2022
2019
2018
2017
Shymkent 2017
ATP CH 50 - From 22 do 28 svibnja
00:32:03
15°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Ždrijeb
info_outline
Info
comment
Analyses
Info
Official name
Shymkent Challenger
Grad
Shymkent, Kazahstan
Mjesto
Shymkent Tennis Center
Kategorija
ATP CH 50
Površina
Tvrda podloga (Vanjski)
Datum
From 22 do 28 svibnja 2017 (7 Dana)
Nagradni fond
50,000 $
Website
Lista nagrada
2022
Nava E
d.
Fanselow S
64 76
3
2019
Martin A
d.
Popko D
57 64 64
2018
Hanfmann Y
d.
Cid Subervi R
76
3
46 62
2017
Berankis R
d.
Hanfmann Y
63 62
Nagradni fond
Pobjednik
80 Points
7,200 $
Konačni
48 Points
4,240 $
Polufinale
29 Points
2,510 $
Četvrtfinale
15 Points
1,460 $
2. kolo
7 Points
860 $
1. krug
0 Points
520 $
Deli
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds
1
Kravchuk K
1. krug
2
Milojevic N
2. kolo
3
Hanfmann Y
Konačni
4
Nedovyesov A
Polufinale
5
Berankis R
6
Grigelis L
1. krug
7
O'Connell C
2. kolo
8
Kudryavtsev A
1. krug
502
missing translations
Please help us to translate TennisTemple