Fermer
art_track
9
Novosti
chevron_right
6
Order of play / Results
chevron_right
9
Men Rankings
chevron_right
7
Women Rankings
chevron_right
15
Tournaments
chevron_right
11
Videos
chevron_right
11
Slike
gamepad
6
Prediction Game
chevron_right
12
My info
chevron_right
15
Matches to bet
chevron_right
15
My prediction
chevron_right
11
Rankings
chevron_right
10
Rules
forum
5
Forum & discussions
account_circle
Log In
Register
menu
person
Prediction game
5
Forum
Prijavite se
Register
Order of play / Results
Order of play
petak 29 ožujka
Results
petak 29 ožujka
četvrtak 28 ožujka
srijeda 27 ožujka
utorak 26 ožujka
Tournaments
Playing tournaments
Miami
Miami
San Luis Potosi
Antalya
Upcoming tournaments
Houston
Marrakech
Estoril
Charleston
Bogota
La Bisbal d'Emporda
Search a tournament
Tournaments
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2023
Coupe Davis 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
From 26 svibnja do 9 lipnja
Wimbledon 2024
From 1 do 14 srpnja
Challengers 2024
Playing tournaments
Naples
Gérone
San Luis Potosi
Sao Leopoldo
Tarragona
Trnava
Saint Dizier
Santa Margherita Di Pula
Croissy-Beaubourg
São Paulo
Murska Sobota
Kofu
Santa Margherita Di Pula
Terrassa
Upcoming tournaments
Mexico City
Florianopolis
Barletta
Barcelone
Sharm El Sheikh
Reus
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 5
Split
Kashiwa
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 3
Bujumbura
Jackson
Rankings
Muskarci (ATP)
Official
Live
Staza
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Staza
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Videos
Categories
Funny
Interviews
Matches
News
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Sabalenka je ostala snažna pod tim posebnim okolnostima kako bi pobijedila Badosu u drugom kolu Miamija.
Highlights iz Alcaraz vs Monfils, meča proizvođača spektakularnih poteza, u 3. kolu u Miamiju
Grigor Dimitrov GOD MODE protiv Carlosa Alcaraza! | Miami 2024 Istaknuti trenuci
Iga Swiatek vs. Ekaterina Alexandrova | 2024 Miami Osmina finala | Sažeci
Rublev iznenađen od Machaca u formi u Miamiju!
Last video
04:04
Submit a video
Players
Men
Full list
By country: Francuska
Women
Full list
By country: Francuska
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Tararudee d. Aiava
6/3, 4/6, 6/2
331 rank difference
Popularnost
Rafael Nadal
47,017 Fans
Novak Djokovic
43,164 Fans
Roger Federer
41,155 Fans
Alexander Zverev
24,629 Fans
Carlos Alcaraz
21,582 Fans
Full ranking
Popularnost
Simona Halep
11,295 Fans
Serena Williams
10,184 Fans
Iga Swiatek
9,968 Fans
Garbiñe Muguruza
8,424 Fans
Angelique Kerber
8,309 Fans
Full ranking
3
6
15
Kudermetova P
0
2
15
Bouzas Maneiro J
5
30
Waltert S
6
00
Danilovic O
1
00
Ionel N
2
00
Serdarusic N
1
40
Piraino G
3
15
Royer V
3
00
Kirkin E
3
30
Serafini M
1
00
Pennaforti G
4
00
Houkes M
Today
D.Medvedev
at 20:00
J.Sinner
sub 30
G.Dimitrov
at 00:00
A.Zverev
2019
2023
2022
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2011
2010
2009
2007
2006
Rabat 2019
WTA International - From 29 travnja do 4 svibnja
09:08:07
20°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Ždrijeb
info_outline
Info
comment
Analyses
view_headline
Qualifications
From subota 27 travnja
1
FERRO
, Fiona
RODIONOVA
, Arina
WC
CODINO
, Fiona
ERRANI
, Sara
GARCIA PER
, Georgina
MINNEN
, Greet
TAN
, Harmony
5
DART
, Harriet
BYE
BYE
PATTINAMA
, Lesley
OZGEN
, Pemra
UDVARDY
, Panna
WC
ATIK
, Rita
SAMSONOVA
, Liudmila
7
LEPCHENKO
, Varvara
3
DANILOVIC
, Olga
WC
QOSTAL
, Lina
DANILINA
, Anna
HIVES
, Zoe
SCHOOFS
, Bibiane
LISICKI
, Sabine
ALVES
, Carolina
6
NICULESCU
, Monica
4
BONAVENTUR
, Ysaline
WC
VOSKOBOEVA
, Galina
PIGOSSI
, Laura
FRECH
, Magdalena
BARA
, Irina
MRDEZA
, Tereza
WC
NAHIMANA
, Sada
8
TREVISAN
, Martina
FERRO
64 46 75
ERRANI
61 62
MINNEN
64 76
1
TAN
62 76
3
BYE
OZGEN
26 76
4
64
UDVARDY
60 61
LEPCHENKO
64 76
1
DANILOVIC
61 62
DANILINA
76
2
64
SCHOOFS
63 16 61
NICULESCU
63 63
BONAVENTUR
64 61
FRECH
61 60
BARA
64 46 55 ab
TREVISAN
62 75
FERRO
16 63 64
MINNEN
62 76
2
OZGEN
LEPCHENKO
62 60
DANILOVIC
75 63
NICULESCU
60 64
BONAVENTUR
62 67
3
61
BARA
36 64 63
FERRO
76
3
06 63
LEPCHENKO
63 64
DANILOVIC
44 ab
BONAVENTUR
61 62
Nagradni fond
Qualified
18 Points
P 3. kolo
14 Points
1,005 $
P 2. kolo
10 Points
730 $
P 1. krug
1 Points
530 $
Deli
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Qualifications
1
Ferro F
3
Danilovic O
4
Bonaventure Y
5
Dart H
P 1. krug
6
Niculescu M
P 3. kolo
7
Lepchenko V
8
Trevisan M
P 2. kolo
Top 5
+ all
1
Kim_
27
pts
2
Dioudy
26
pts
3
GoMaria
22
pts
4
MICHEL43
20
pts
5
winnieh
19
pts
Participer
502
missing translations
Please help us to translate TennisTemple