Fermer
art_track
11
Novosti
chevron_right
9
Order of play / Results
chevron_right
6
Men Rankings
chevron_right
8
Women Rankings
chevron_right
12
Tournaments
chevron_right
13
Videos
chevron_right
14
Slike
gamepad
6
Prediction Game
chevron_right
14
My info
chevron_right
7
Matches to bet
chevron_right
13
My prediction
chevron_right
5
Rankings
chevron_right
7
Rules
forum
14
Forum & discussions
account_circle
Log In
Register
menu
person
Prediction game
5
Forum
Prijavite se
Register
Order of play / Results
Order of play
četvrtak 28 ožujka
petak 29 ožujka (begin at 04:00)
Results
četvrtak 28 ožujka
srijeda 27 ožujka
utorak 26 ožujka
ponedjeljak 25 ožujka
Tournaments
Playing tournaments
Miami
Miami
San Luis Potosi
Antalya
Upcoming tournaments
Houston
Marrakech
Estoril
Charleston
Bogota
La Bisbal d'Emporda
Search a tournament
Tournaments
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2023
Coupe Davis 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
From 26 svibnja do 9 lipnja
Wimbledon 2024
From 1 do 14 srpnja
Challengers 2024
Playing tournaments
Naples
Gérone
San Luis Potosi
Sao Leopoldo
Tarragona
Trnava
Saint Dizier
Santa Margherita Di Pula
Croissy-Beaubourg
São Paulo
Murska Sobota
Kofu
Santa Margherita Di Pula
Terrassa
Upcoming tournaments
Mexico City
Florianopolis
Barletta
Barcelone
Sharm El Sheikh
Reus
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 5
Split
Kashiwa
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 3
Bujumbura
Jackson
Rankings
Muskarci (ATP)
Official
Live
Staza
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Staza
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Videos
Categories
Funny
Interviews
Matches
News
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Sabalenka je ostala snažna pod tim posebnim okolnostima kako bi pobijedila Badosu u drugom kolu Miamija.
Highlights iz Alcaraz vs Monfils, meča proizvođača spektakularnih poteza, u 3. kolu u Miamiju
Iga Swiatek vs. Ekaterina Alexandrova | 2024 Miami Osmina finala | Sažeci
Istaknuti trenuci iz sjajne pobjede Garcije nad Gauff u 4. rundi Miamija
Rublev iznenađen od Machaca u formi u Miamiju!
Last video
04:12
Submit a video
Players
Men
Full list
By country: Francuska
Women
Full list
By country: Francuska
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Gea d. Fognini
4/6, 6/2, 6/4
1358 rank difference
Popularnost
Rafael Nadal
47,017 Fans
Novak Djokovic
43,164 Fans
Roger Federer
41,155 Fans
Alexander Zverev
24,629 Fans
Carlos Alcaraz
21,582 Fans
Full ranking
Popularnost
Simona Halep
11,294 Fans
Serena Williams
10,184 Fans
Iga Swiatek
9,959 Fans
Garbiñe Muguruza
8,423 Fans
Angelique Kerber
8,306 Fans
Full ranking
1
2
30
Todoni A
3
6
30
Riera J
6
5
1
Mayo A
6
7
6
Barrios Vera T
6
30
Ugo Carabelli C
3
30
Cukierman D
pet 29
C.Alcaraz
at 00:00
G.Dimitrov
2023
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
Muškarci
Žene
Miami 2023
WTA 1000 - From 21 ožujka do 2 travnja
17:56:37
29°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Ždrijeb
info_outline
Info
comment
Analyses
view_headline
Qualifications
From nedjelja 19 ožujka
1
GRACHEVA
, Varvara
JANI
, Reka-Luca
STEARNS
, Peyton
17
PETERSON
, Rebecca
2
MCNALLY
, Catherine
YASTREMSKA
, Dayana
PR
DANILOVIC
, Olga
15
FRIEDSAM
, Anna-Lena
3
VOLYNETS
, Katie
JUVAN
, Kaja
WC
HUNTER
, Storm
23
BIRRELL
, Kimberly
4
MUCHOVA
, Karolina
WATSON
, Heather
PR
KUCOVA
, Kristina
18
PIGOSSI
, Laura
5
BONAVENTUR
, Ysaline
BJORKLUND
, Mirjam
BASSOLS RI
, Marina
22
ZIDANSEK
, Tamara
6
RAKHIMOVA
, Kamilla
WC
SEBOV
, Katherine
BURRAGE
, Jodie
13
ERRANI
, Sara
7
BUCSA
, Cristina
NAVARRO
, Emma
WC
OSUIGWE
, Whitney
16
SCHMIEDLOV
, Anna Karolina
8
TOMOVA
, Viktoriya
WC
SCOTT
, Katrina
Alt
ZHAO
, Carol
14
GOLUBIC
, Viktorija
9
MASAROVA
, Rebeka
HIBINO
, Nao
IN-ALBON
, Ylena
19
FRECH
, Magdalena
10
GRABHER
, Julia
WC
NUGROHO
, Priska
WALTERT
, Simona
21
MARTINCOVA
, Tereza
11
SHNAIDER
, Diana
SIEGEMUND
, Laura
PR
ZVONAREVA
, Vera
24
LYS
, Eva
12
TSURENKO
, Lesia
VANDEWEGHE
, Coco
SWAN
, Katie
20
DART
, Harriet
GRACHEVA
76
5
62
STEARNS
62 64
YASTREMSKA
63 67
4
63
FRIEDSAM
63 64
JUVAN
64 62
HUNTER
63 63
MUCHOVA
61 61
KUCOVA
75 61
BJORKLUND
64 46 63
ZIDANSEK
76
2
60
SEBOV
64 63
BURRAGE
61 63
NAVARRO
26 63 64
SCHMIEDLOV
63 64
TOMOVA
62 75
GOLUBIC
63 63
HIBINO
64 61
FRECH
62 63
GRABHER
76
7
76
2
MARTINCOVA
63 62
SIEGEMUND
64 76
4
LYS
64 61
TSURENKO
63 63
DART
36 62 63
GRACHEVA
76
6
61
FRIEDSAM
16 76
7
63
HUNTER
64 63
MUCHOVA
61 63
BJORKLUND
63 36 64
SEBOV
67
2
75 63
SCHMIEDLOV
75 26 61
GOLUBIC
62 63
HIBINO
64 76
5
MARTINCOVA
46 63 62
SIEGEMUND
75 61
TSURENKO
76
4
62
Nagradni fond
Qualified
30 Points
P 2. kolo
20 Points
9,440 $
P 1. krug
2 Points
5,150 $
Deli
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Qualifications
1
Gracheva V
2
Mcnally C
P 1. krug
3
Volynets K
P 1. krug
4
Muchova K
5
Bonaventure Y
P 1. krug
6
Rakhimova K
P 1. krug
7
Bucsa C
P 1. krug
8
Tomova V
P 2. kolo
Top 5
+ all
1
GoT | German Flop Era
59
pts
2
MrG
57
pts
3
Oldtimewasbetter
56
pts
4
Český
53
pts
5
RaphL7
53
pts
Participer
502
missing translations
Please help us to translate TennisTemple