Fermer
art_track
8
Novosti
chevron_right
13
Order of play / Results
chevron_right
11
Men Rankings
chevron_right
15
Women Rankings
chevron_right
14
Tournaments
chevron_right
15
Videos
chevron_right
7
Slike
gamepad
9
Prediction Game
chevron_right
12
My info
chevron_right
11
Matches to bet
chevron_right
14
My prediction
chevron_right
11
Rankings
chevron_right
11
Rules
forum
6
Forum & discussions
account_circle
Log In
Register
menu
person
Prediction game
5
Forum
Prijavite se
Register
Order of play / Results
Order of play
četvrtak 28 ožujka
Results
četvrtak 28 ožujka
srijeda 27 ožujka
utorak 26 ožujka
ponedjeljak 25 ožujka
Tournaments
Playing tournaments
Miami
Miami
San Luis Potosi
Antalya
Upcoming tournaments
Houston
Marrakech
Estoril
Charleston
Bogota
La Bisbal d'Emporda
Search a tournament
Tournaments
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2023
Coupe Davis 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
From 26 svibnja do 9 lipnja
Wimbledon 2024
From 1 do 14 srpnja
Challengers 2024
Playing tournaments
Naples
Gérone
San Luis Potosi
Sao Leopoldo
Tarragona
Trnava
Saint Dizier
Santa Margherita Di Pula
Croissy-Beaubourg
São Paulo
Murska Sobota
Kofu
Santa Margherita Di Pula
Terrassa
Upcoming tournaments
Mexico City
Florianopolis
Barletta
Barcelone
Sharm El Sheikh
Reus
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 5
Split
Kashiwa
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 3
Bujumbura
Jackson
Rankings
Muskarci (ATP)
Official
Live
Staza
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Staza
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Videos
Categories
Funny
Interviews
Matches
News
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Sabalenka je ostala snažna pod tim posebnim okolnostima kako bi pobijedila Badosu u drugom kolu Miamija.
Highlights iz Alcaraz vs Monfils, meča proizvođača spektakularnih poteza, u 3. kolu u Miamiju
Iga Swiatek vs. Ekaterina Alexandrova | 2024 Miami Osmina finala | Sažeci
Istaknuti trenuci iz sjajne pobjede Garcije nad Gauff u 4. rundi Miamija
Rublev iznenađen od Machaca u formi u Miamiju!
Last video
12:04
Submit a video
Players
Men
Full list
By country: Francuska
Women
Full list
By country: Francuska
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Tararudee d. Raina
6/3, 7/6
6
362 rank difference
Popularnost
Rafael Nadal
47,016 Fans
Novak Djokovic
43,159 Fans
Roger Federer
41,154 Fans
Alexander Zverev
24,614 Fans
Carlos Alcaraz
21,551 Fans
Full ranking
Popularnost
Simona Halep
11,294 Fans
Serena Williams
10,184 Fans
Iga Swiatek
9,959 Fans
Garbiñe Muguruza
8,423 Fans
Angelique Kerber
8,306 Fans
Full ranking
0
00
Uchijima M
1
15
Semenistaja D
3
4
15
Sonmez Z
0
6
30
Seidel E
3
00
Waltert S
1
00
Jacquemot E
2
4
40
Bourgue M
1
6
40
Moutet C
6
6
Passaro F
6
6
Napolitano S
5
4
00
Basilashvili N
1
6
15
Dougaz A
4
15
Taberner C
3
15
Albot R
5
40
Barranco Cosano J
4
30
Gakhov I
2
6
40
Salkova D
1
1
40
Kucmova A
6
00
Konjuh A
6
00
Palicova B
6
6
Squire H
2
3
Paul J
0
00
Baroni N
2
00
Royer V
3
00
Catini N
4
00
Houkes M
1
00
Casanova H
5
00
Buse I
Today
A.Zverev
at 18:00
F.Marozsan
pet 29
C.Alcaraz
at 00:00
G.Dimitrov
2019
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
Muškarci
Žene
Eastbourne 2019
WTA Premier - From 23 do 29 lipnja
10:24:24
16°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Ždrijeb
info_outline
Info
comment
Analyses
view_headline
Qualifications
From petak 21 lipnja
1
YASTREMSKA
, Dayana
WC
CHRISTIE
, Freya
BACSINSZKY
, Timea
10
GOLUBIC
, Viktorija
2
KUDERMETOV
, Veronika
PERA
, Bernarda
WC
BARNETT
, Alicia
12
DIYAS
, Zarina
3
HERCOG
, Polona
TEICHMANN
, Jil
CABRERA
, Lizette
9
PARMENTIER
, Pauline
4
SWIATEK
, Iga
STOSUR
, Samantha
RADWANSKA
, Urszula
7
LINETTE
, Magda
5
SAVILLE
, Daria
LAPKO
, Vera
FERRO
, Fiona
8
BOUCHARD
, Eugenie
6
PEGULA
, Jessica
VOEGELE
, Stefanie
MINELLA
, Mandy
11
SHARMA
, Astra
YASTREMSKA
60 76
5
GOLUBIC
64 76
1
KUDERMETOV
46 63 63
DIYAS
61 61
HERCOG
75 64
PARMENTIER
75 75
STOSUR
60 63
LINETTE
76
3
61
SAVILLE
64 60
FERRO
62 60
PEGULA
63 75
MINELLA
26 75 62
YASTREMSKA
64 61
KUDERMETOV
76
4
75
HERCOG
46 61 64
STOSUR
64 64
FERRO
63 60
PEGULA
62 ab
Nagradni fond
Qualified
25 Points
P 2. kolo
13 Points
2,325 $
P 1. krug
1 Points
1,400 $
Deli
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Qualifications
1
Yastremska D
2
Kudermetova V
3
Hercog P
4
Swiatek I
P 1. krug
5
Saville D
P 2. kolo
6
Pegula J
7
Linette M
P 2. kolo
8
Bouchard E
P 1. krug
Top 5
+ all
1
MaenderAlkoor
39
pts
2
bounty75
33
pts
3
Moebius
33
pts
4
Hanazawa_Rui7
30
pts
5
cocosuaudeau
30
pts
Participer
502
missing translations
Please help us to translate TennisTemple