Fermer
art_track
6
Novosti
chevron_right
10
Order of play / Results
chevron_right
12
Men Rankings
chevron_right
15
Women Rankings
chevron_right
8
Tournaments
chevron_right
12
Videos
chevron_right
12
Slike
gamepad
11
Prediction Game
chevron_right
15
My info
chevron_right
11
Matches to bet
chevron_right
7
My prediction
chevron_right
12
Rankings
chevron_right
6
Rules
forum
14
Forum & discussions
account_circle
Log In
Register
menu
person
Prediction game
5
Forum
Prijavite se
Register
Order of play / Results
Order of play
utorak 19 ožujka
Results
utorak 19 ožujka
ponedjeljak 18 ožujka
nedjelja 17 ožujka
subota 16 ožujka
Tournaments
Upcoming tournaments
Miami
Miami
San Luis Potosi
Antalya
Search a tournament
Tournaments
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2023
Coupe Davis 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Challengers 2024
Playing tournaments
Asuncion
Murcie
Zadar
Merida
Calabasas
Maceio
Toulouse-Balma
Badalona
Loule
Swan Hill
Maribor
Swan Hill
Alaminos-Larnaca 2
Upcoming tournaments
Gérone
San Luis Potosi
Sao Leopoldo
Tarragona
Trnava
Saint Dizier
Santa Margherita Di Pula
Croissy-Beaubourg
São Paulo
Murska Sobota
Kofu
Santa Margherita Di Pula
Terrassa
Rankings
Muskarci (ATP)
Official
Live
Staza
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Staza
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Videos
Categories
Funny
Interviews
Matches
News
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Invazija pčela tijekom Zvereva protiv Alcaraza na Indian Wellsu 2024.
Sinner vs Alcaraz; Medvedev vs Paul | Polufinale Indian Wells 2024 - Najbolji trenuci
Uzbudljiv meč Jannik Sinner vs Carlos Alcaraz | Sažeci Indian Wells 2024
Iga Swiatek vs. Marta Kostyuk | Polufinale Indian Wells 2024 | Sažetak
Istaknuti trenuci s 16. uzastopne pobjede Sinna ove sezone protiv Lehecke u četvrtfinalu Indian Wellsa
Last video
09:36
Submit a video
Players
Men
Full list
By country: Francuska
Women
Full list
By country: Francuska
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Imai d. Moriya
4/6, 7/5, 6/3
290 rank difference
Popularnost
Rafael Nadal
46,998 Fans
Novak Djokovic
43,065 Fans
Roger Federer
41,150 Fans
Alexander Zverev
24,505 Fans
Dominic Thiem
21,471 Fans
Full ranking
Popularnost
Simona Halep
11,200 Fans
Serena Williams
10,181 Fans
Iga Swiatek
9,855 Fans
Garbiñe Muguruza
8,423 Fans
Angelique Kerber
8,288 Fans
Full ranking
3
40
Piros Z
2
40
Michalski D
2
6
15
Albot R
1
4
15
Cecchinato M
1
7
30
Vincent Ruggeri S
0
6
30
Harris L
3
6
6
15
Kolar Z
1
7
4
15
Bonadio R
4
2
40
Tikhonova A
4
6
40
Gibson T
00
Krutykh O
30
Forejtek J
2
00
Lovric P
1
15
Chong E
3
00
McCormick T
4
30
Martin Tiffon P
1
00
Nijboer R
2
15
Blanch D
Today
A.Blinkova
at 16:00
Y.Yuan
Today
Y.Nishioka
at 17:30
E.Nava
Today
J.Mensik
at 19:20
L.Klein
2016
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
Bergame 2016
ATP CH 50 - From 8 do 14 veljače
12:20:15
8°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Ždrijeb
info_outline
Info
comment
Analyses
Info
Official name
Trofeo FAIP - PERREL
Grad
Bergamo, Italija
Mjesto
PalaNorda
Kategorija
ATP CH 50
Površina
Tvrda podloga (Unutrašnji)
Datum
From 8 do 14 veljače 2016 (7 Dana)
Nagradni fond
42,500 €
Website
www.atpbergamo.com/
Lista nagrada
2023
Draper J
d.
Goffin D
16 76
3
63
2022
Virtanen O
d.
Struff J
62 75
2021
Rune H
d.
Ilkel C
75 76
6
2019
Sinner J
d.
Marcora R
63 61
2018
Berrettini M
d.
Napolitano S
62 36 62
2017
Janowicz J
d.
Halys Q
64 64
2016
Herbert P
d.
Gerasimov E
63 76
5
2015
Paire B
d.
Nedovyesov A
63 76
3
2014
Bolelli S
d.
Struff J
76
6
64
2013
Przysiezny M
d.
Struff J
46 76
5
76
5
Nagradni fond
Pobjednik
90 Points
6,150 €
Konačni
55 Points
3,600 €
Polufinale
33 Points
2,130 €
Četvrtfinale
17 Points
1,245 €
2. kolo
8 Points
730 €
1. krug
0 Points
440 €
Deli
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds
1
Bhambri Y
1. krug
2
Bemelmans R
1. krug
3
Basilashvili N
1. krug
4
Basic M
1. krug
5
Berrer M
Četvrtfinale
6
Soeda G
2. kolo
7
Brown D
1. krug
8
Kravchuk K
1. krug
502
missing translations
Please help us to translate TennisTemple