Fermer
art_track
6
Novosti
chevron_right
5
Order of play / Results
chevron_right
9
Men Rankings
chevron_right
13
Women Rankings
chevron_right
14
Tournaments
chevron_right
14
Videos
chevron_right
7
Slike
gamepad
8
Prediction Game
chevron_right
14
My info
chevron_right
8
Matches to bet
chevron_right
14
My prediction
chevron_right
11
Rankings
chevron_right
7
Rules
forum
15
Forum & discussions
account_circle
Log In
Register
menu
person
Prediction game
4
Forum
Prijavite se
Register
Order of play / Results
Order of play
četvrtak 28 ožujka
petak 29 ožujka (begin at 04:00)
Results
četvrtak 28 ožujka
srijeda 27 ožujka
utorak 26 ožujka
ponedjeljak 25 ožujka
Tournaments
Playing tournaments
Miami
Miami
San Luis Potosi
Antalya
Upcoming tournaments
Houston
Marrakech
Estoril
Charleston
Bogota
La Bisbal d'Emporda
Search a tournament
Tournaments
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2023
Coupe Davis 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
From 26 svibnja do 9 lipnja
Wimbledon 2024
From 1 do 14 srpnja
Challengers 2024
Playing tournaments
Naples
Gérone
San Luis Potosi
Sao Leopoldo
Tarragona
Trnava
Saint Dizier
Santa Margherita Di Pula
Croissy-Beaubourg
São Paulo
Murska Sobota
Kofu
Santa Margherita Di Pula
Terrassa
Upcoming tournaments
Mexico City
Florianopolis
Barletta
Barcelone
Sharm El Sheikh
Reus
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 5
Split
Kashiwa
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 3
Bujumbura
Jackson
Rankings
Muskarci (ATP)
Official
Live
Staza
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Staza
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Videos
Categories
Funny
Interviews
Matches
News
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Sabalenka je ostala snažna pod tim posebnim okolnostima kako bi pobijedila Badosu u drugom kolu Miamija.
Highlights iz Alcaraz vs Monfils, meča proizvođača spektakularnih poteza, u 3. kolu u Miamiju
Iga Swiatek vs. Ekaterina Alexandrova | 2024 Miami Osmina finala | Sažeci
Istaknuti trenuci iz sjajne pobjede Garcije nad Gauff u 4. rundi Miamija
Rublev iznenađen od Machaca u formi u Miamiju!
Last video
12:04
Submit a video
Players
Men
Full list
By country: Francuska
Women
Full list
By country: Francuska
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Schmidt d. Radwanska
4/6, 6/3, 6/4
595 rank difference
Popularnost
Rafael Nadal
47,017 Fans
Novak Djokovic
43,164 Fans
Roger Federer
41,155 Fans
Alexander Zverev
24,629 Fans
Carlos Alcaraz
21,582 Fans
Full ranking
Popularnost
Simona Halep
11,294 Fans
Serena Williams
10,184 Fans
Iga Swiatek
9,959 Fans
Garbiñe Muguruza
8,423 Fans
Angelique Kerber
8,306 Fans
Full ranking
1
2
6
15
Fognini F
0
6
4
30
Gea A
2
6
Moreno de Alboran N
6
7
Garin C
1
00
Collarini A
6
00
Couacaud E
1
4
00
Albie A
2
6
00
Banks A
5
15
Giustino L
2
00
Alcala Gurri M
Today
A.Zverev
at 18:00
F.Marozsan
Today
E.Rybakina
at 20:00
V.Azarenka
pet 29
C.Alcaraz
at 00:00
G.Dimitrov
2020
2024
2023
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
Auckland 2020
WTA International - From 6 do 12 siječnja
05:26:27
23°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Ždrijeb
info_outline
Info
comment
Analyses
view_headline
Qualifications
From subota 4 siječnja
1
AHN
, Kristie
MCNALLY
, Catherine
SCHOOFS
, Bibiane
HIBI
, Mayo
LEPCHENKO
, Varvara
KIICK
, Allie
COCCIARETT
, Elisabetta
7
BOLSOVA
, Aliona
2
BADOSA
, Paula
WC
FERNANDEZ
, Leylah
PATTINAMA
, Lesley
ARCONADA
, Usue Maitane
LI
, Ann
CEPEDE ROY
, Veronica
WICKMAYER
, Yanina
5
HIBINO
, Nao
3
BOGDAN
, Ana
GATTO-MONT
, Giulia
SAVINYKH
, Valeria
SHINIKOVA
, Isabella
ANDERSON
, Robin
WC
RODIONOVA
, Arina
ARRUABARRE
, Lara
6
MINNEN
, Greet
4
GIORGI
, Camila
NARA
, Kurumi
VANDEWEGHE
, Coco
DOLEHIDE
, Caroline
WC
ROUTLIFFE
, Erin
WC
ERRANI
, Sara
BARA
, Irina
8
BONAVENTUR
, Ysaline
MCNALLY
67
7
63 63
SCHOOFS
75 76
8
LEPCHENKO
61 60
BOLSOVA
36 62 63
BADOSA
75 76
3
ARCONADA
62 76
7
LI
63 63
HIBINO
76
3
26 61
GATTO-MONT
64 46 64
SHINIKOVA
62 76
4
RODIONOVA
60 36 64
MINNEN
63 64
GIORGI
46 62 60
DOLEHIDE
61 76
6
ERRANI
62 75
BONAVENTUR
63 61
MCNALLY
64 61
LEPCHENKO
63 67
3
64
ARCONADA
61 63
LI
63 64
SHINIKOVA
26 64 64
MINNEN
26 64 76
5
GIORGI
75 63
BONAVENTUR
67
5
75 64
LEPCHENKO
57 64 64
LI
61 75
MINNEN
60 61
GIORGI
67
4
64 61
Nagradni fond
Qualified
18 Points
P 3. kolo
14 Points
1,005 $
P 2. kolo
10 Points
730 $
P 1. krug
1 Points
530 $
Deli
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Qualifications
1
Ahn K
P 1. krug
2
Badosa P
P 2. kolo
3
Bogdan A
P 1. krug
4
Giorgi C
5
Hibino N
P 2. kolo
6
Minnen G
7
Bolsova A
P 2. kolo
8
Bonaventure Y
P 3. kolo
Top 5
+ all
1
retourdepoutre
21
pts
2
Towannov
21
pts
3
Dorian
19
pts
4
RaphL7
18
pts
5
galubeho
17
pts
Participer
502
missing translations
Please help us to translate TennisTemple